Żaden Ukrainiec nie przyznał się do kierowania rozbitym autem

W piątkowy wieczór, około 19:20, w miejscowości Franklinów doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili ostrowscy policjanci, kierujący pojazdem Ford Escort uderzył w barierę drogową w okolicy ronda, przy zjeździe z kierunku Czekanowa. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającą oraz dwóch mężczyzn, którzy jechali wspomnianym samochodem. Mężczyznami okazali się obywatele Ukrainy.

+

Mężczyźni niespójnie wypowiadali się co do okoliczności zdarzenia, wzajemnie oskarżając się o kierowanie pojazdem podczas zdarzenia. Policjanci mieli także wątpliwości co do stanu ich trzeźwości. Dlatego też od obydwóch została pobrana krew do badań. Mogło to się odbyć na terenie szpitala, dlatego policjanci pilnowali ich jak oka w głowie. Po badaniu mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani w obecności biegłego tłumacza. Policja ustala kto kierował pojazdem w momencie zdarzenia.

POLECANE NEWSY
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Qwerty
5 lat temu

Gówno prawda nie zgłaszająca tylko osoba która zatrzymała się żeby im pomóc

Sprawiedliwy wśród narodów
5 lat temu

Dla Ukraińców powinny być inne normy jeśli chodzi o spożyty alkohol. Bo jak Ukrainiec jest lekko wypity, to Polak jest nieprzytomny, a taki np. Francuz jest już nieżywy.

tlen
odpowiada  Sprawiedliwy wśród narodów
5 lat temu

A Rusek ??? 🙂

Azot
odpowiada  tlen
5 lat temu

Rusek to by się dopiero rozgrzewał .

alterego
5 lat temu

tak już Banderowcy się panoszą…..

ps
5 lat temu

„Żaden Ukrainiec nie przyznał się do kierowania rozbitym autem”.NO I CO W TYM DZIWNEGO?PRZECIEŻ KTÓRYŚ Z NICH KIEROWAŁ SPRAWNYM AUTEM A DOPIERO POTEM JE ROZBIŁ!

6
0
Napisz co o tym sądziszx