BM Slam Stal zaliczył kolejną porażkę. Trener nie docenia ostrowianina?

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski zaliczył kolejną porażkę. Tym razem drużyna pod kierownictwem trenera Rajkovicia przegrała z Polpharmą Starogard Gdański 65:68. Zdaniem wielu komentatorów, drużyna wciąż prezentuje się słabo

+

Galeria

Więcej zdjęć po adresem: http://www.sportowyostrow.pl/2016/10/30/bm-slam-stal-znowu-przegrywa-na-wlasnej-hali/

Komentarz blogera:

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polpharma Starogard Gdański 65:68 (14:15, 16:7, 15:22, 20:24)

BM Slam Stal: Christo Nikołow 17, Aaron Johnson 10, Adam Kaczmarzyk 8, Tomasz Ochońko 8, Kamil Chanas 6, Porter Troupe 4, Łukasz Majewski 4, Szymon Szewczyk 4, Marvin Jefferson 2, Władysław Koreniuk 2.

Polpharma: Marcin Flieger 17, Martynas Sajus 14, Michael Hicks 11, Anthony Miles 9, Łukasz Diduszko 7, Martynas Paliukenas 5, Uros Mirković 5, Thomas Davis 0, Jakub Schenk 0, Karol Michałek 0, Szymon Długosz 0.

CZYTAJ  Ten policjant jest postrachem przestępców

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gorący kibic z oziębłym podejściem do wyniku
6 lat temu

Ja się wynikami meczów w ogóle nie przejmuję, bo czy oni wygrają, czy oni przegrają, to ja i tak nic z tego nie mam. A tak w ogóle ja na mecze chodzę przede wszystkim popatrzeć na cheerleaderki!

mieszkaniec
6 lat temu

Pan bloger udaje tak jak panowie prezesi, że w Ostrowie Klub Sportowy Stal Ostrów to BM SLAM STAL. Zgadzając się z opiniami pana blogera chciałbym zauważyć, że jeśli innym zwraca uwagę na błędy to niech zauważy, że w Ostrowie jest KS STAL z tradycjami od 1947 roku. Ten Klub prowadzi sekcję lekkiej atletyki kilka zespołów juniorskich i zespół seniorów grających z powodzeniem w II lidze koszykówki. Od tego Klubu z tradycjami, działacze BM SLAM STAL starają się za wszelka cenę odciąć i to mogę zrozumieć. Nie mogę zrozumieć tego, ze odcinają się od Klubu, a przyklejają do tradycji. Normalnie takie przyklejanie się nazywane jest kradzieżą!!!! Pozdrawiam pana blogera i z ciekawością czekam na rzeczową krytykę, a może także zespołu II ligowego? Na jego meczach widać to, czego nie mana meczach ekstraklasy w Ostrowie (oczywiście w wykonaniu gospodarzy)- jest walka, jest ambicja, gra do końca i wygrywanie końcówek. No i aktywny udział trenera w meczu.

s
6 lat temu

to już nie te czasy pieknej stali ekstraklasy

brbrbr
6 lat temu

a prezesik po meczu latal jak szalony po jojo gagga

jej
6 lat temu

Sport dobry dla ciepłych

Kris
6 lat temu

BM SLAM to nie STAL! BM SLAM to nie klub z 1947 tylko z 2015! W Ostrowie jest tylko jedna STAL a reszta jest tylko marną podróbką. Nikt nie będzie się bił o historię klubu założonego w 2015 roku przez ludzi którzy o prowadzeniu klubu sportowego nie mają pojęcia. Żeby była jasność nie mam nic wspólnego z KS STAL ale nie wolno kraść historii innemu klubowi bo BM SLAM nie ma nic wspólnego z historią KS STAL (oprócz tego ze kupił od niego licencję na grę w PLK).

kibic
odpowiada  Kris
6 lat temu

Kris, jedna uwaga- BM SLAM STAL dostał licencję wartą 400 tysięcy, nie kupił. Zarząd BM SLAM STAL uważa, że dostali drużynę za darmo bo im się należało (!!!), a 70 tys. długu drużyny powinien spłacić ofiarodawca czyli KS Stal. Tacy cwani.

7
0
Napisz co o tym sądziszx