Fiatem uderzył w kamienicę na Wojska Polskiego

We wtorek w godzinach popołudniowych mężczyzna kierujący Fiatem Punto zjechał na pobocze, skosił znak drogowy, przeleciał nad betonowym murkiem i ostatecznie uderzył w kamienicę. Całe zdarzenia miało miejsce w Ostrowie Wlkp. przy ul. Wojska Polskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zasłabła w trakcie jazdy (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx
5 lat temu

debile policja wam h…a pomorze jak ktoś zdrowego rozsądku nie ma na co wy liczycie ? chyba że wierzycie w św. Mikołaja ha ha zachody wielkie bez mózgu

aaa
7 lat temu

Tak po prostu walnął w kamienicę?! Na PROSTEJ ulicy z takim szerokim chodnikiem i murkiem?! A jakby tam ktoś szedł, tym bardziej ze tamtędy chodzą tłumy młodzieży na przystanek przy Wojska Polskiego. Nie wiem, czy ktoś by przeżył „skoszenie” przez samochód. Pytanie: Jak szybko jechał albo pod wpływem czego jechał? A propos prędkości na Wojska Polskiego, to chyba tylko policja nie wie JAK SZYBKO PĘDZĄ samochody po tych dwóch pasach. Może panowie z suszarka tam by sobie postali i to jak najczęściej – duży „utarg” zapewniony.

lili
odpowiada  aaa
7 lat temu

stoją tam dość często

Grzyb
odpowiada  lili
7 lat temu

Chyba tobie stoi dość często, ja jeszcze nie spotkałem

bbb
odpowiada  lili
7 lat temu

Chyba pomyliła ci się ul. Towarowa (gdzie rzeczywiście często stoją) z ulicą WOJSKA POLSKIEGO, gdzie jeszcze nigdy nie widziałam.

uwaga
7 lat temu

To jest blok, a nie kamienica!!!

6
0
Napisz co o tym sądziszx