OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mieli ponad 33 gr marihuany i amfetaminę

Policjanci zatrzymali kolejne osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Łącznie mundurowi zabezpieczyli prawie 33 gramy marihuany oraz amfetaminę. Zgodnie z prawem za posiadanie środków odurzających grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

+

W piątek policjanci Wydziału Kryminalnego wylegitymowali mężczyznę, który jak się okazało miał przy sobie woreczek z zielonym suszem. Jak wskazał policyjny tester w woreczku znajdowała się marihuana. W jego miejscu zamieszkania znaleziono kolejne dwa woreczki foliowe ze środkiem odurzającym. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za to samo przestępstwo odpowie również kolejny mężczyzna, którego kryminalni wylegitymowali podczas kontroli samochodu w rejonie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. U tego mężczyzny ujawniono woreczek foliowy z białym proszkiem, który został zidentyfikowany przez policyjny tester, jako amfetamina.

Obaj mężczyźni za popełnione czyny odpowiadać będą przed sądem. Przypominamy, że w Polsce posiadanie narkotyków jest zabronione i stanowi przestępstwo. Za posiadanie narkotyków grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
endriu
4 lat temu

Nawet psa nie potrzeba jacy są czujni! Może na głodzie?

1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x