OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kaliszanie okradli sklep. Jeden z nich kopnął ekspedientkę

Ostrowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży rozbójniczej, do której doszło w ubiegły piątek w Ostrowie Wielkopolskim. Dwóm 23-latkom grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

+

W ubiegły piątek do jednego z ostrowskich sklepów weszło dwóch mężczyzn, zabrali 16 puszek i jedną butelkę piwa a następnie, w celu utrzymania się w posiadaniu mienia, jeden z nich kopnął jedną z ekspedientek, które próbowały nie dopuścić do kradzieży i rzucił butelką w kierunku drugiej, po czym obaj uciekli. Natychmiast po przyjęciu zgłoszenia dyżurny ostrowskiej komendy skierował w rejon zdarzenia policyjne patrole, celem zatrzymania sprawców. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn niemal natychmiast po wyjściu ze sklepu.

Okazali się nimi dwaj 23-letni mieszkańcy Kalisza. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Mężczyźni zostali już przesłuchani. Usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży rozbójniczej. To bardzo poważne przestępstwo. Grozi za nie kara więzienia nawet do lat 10.

Okazało się również, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany, trafił więc do aresztu. Wobec drugiego Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ALLAH IS MERCIFUL
4 lat temu

wysłać ich na łagry do charytatywnego zbierania cebuli dla biednych

w
odpowiada  jajnik
4 lat temu

Oj oJ naraziłeś się uzdolnionemu ojcu inwestorowi z Torunia, specjalisty m.n. od wdowiego grosza i zbiórek na stocznie , beci oraz pana Dudy popierającego właśnie „wyklętych” oraz „rasę panów” naćpanych grzybkami jarkacza ..OJ..OJ.
Płaszczak zamknie cię w Nowogrodzkiej krainie w okręgu Kaczogrodzkim w dawnym
bunkrze schronu dla kotów i będziesz wkuwał „dzieła Jarosława” no i rozgrzeszenia nie dostaniesz…

endriu
4 lat temu

Zatrzymać,ukarać! Jeśli z Kalisza to kopnąć w d… Niech wraca do siebie. Miałem tą przyjemność odwrotnie.

jajnik
4 lat temu

Może to była grupa rekonstrukcyjna z napadów na sklepy, gs-y , posterunki, starostwa, niech ludzie widzą jak wyklęci zabijali.

#dobrazmiana #nsdap #onr
4 lat temu

Hmmm, a to nie tym razem kibole patrioci ?

Faja
4 lat temu

Kaliszaki i wszystko jasne, albo ciepli albo tacy co kobiety biją

Tezek
4 lat temu

Najpierw go szukali a jak znaleźli to go wypuszczają już to widzę jak idzie z chęcią na komisariat się meldować ukryje się gdzieś i znowu będą go szukać .

Leszek Piesek
4 lat temu

NA STO% byli to KODziady lewaccy

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x