Oszuści podają się za WODKAN

Spółka WODKAN wraz z policją, informuje, że na terenie Ostrowa Wielkopolskiego działa grupa przestępcza podszywająca się pod pracowników spółki. Szajka okrada mieszkania podczas rzekomych inspekcji wodomierza lub instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.

+

Pamiętajmy – wszyscy pracownicy WODKAN S.A. w Ostrowie Wielkopolskim posiadają legitymację służbową, o której okazanie, w razie wątpliwości, należy poprosić osobę podającą się za pracownika spółki. Jeżeli osoba nie potwierdzi swojej  tożsamości, należy bezzwłocznie powiadomić Policję lub, w celu potwierdzenia personalizacji pracownika oraz czy taka inspekcja powinna mieć miejsce, zadzwonić na bezpłatny nr alarmowy WODKAN S.A. 994.

Upoważnieni przedstawiciele przedsiębiorstwa, po okazaniu legitymacji służbowej, mają prawo wstępu na teren nieruchomości lub do pomieszczeń każdego, kto korzysta z usług w celu przeprowadzenia:

– kontroli urządzenia pomiarowego, wodomierza głównego lub wodomierzy zainstalowanych w lokalach i dokonania odczytu ich wskazań,

– dokonania badań i pomiarów,

– przeprowadzenia przeglądów, napraw urządzeń oraz przyłączy posiadanych przez Przedsiębiorstwo,

– odcięcia przyłącza  wodociągowego i/lub kanalizacji sanitarnej,

sprawdzenia ilości i jakości  odprowadzanych ścieków.

Z uwagi na poważne zagrożenie prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby próbujące dokonać tych czynności

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie 2 aut i autobusu (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
endriu
7 lat temu

A ilu jest okradanych przez nich w aureoli prawa? Jeszcze policję zatrudnili,może,to ich pracownicy. Weżcie kryminalnych.bo ja już zgłaszałem wymianę zaworu trzy lata temu,nikt się nie pojawił. Więc mam spokój,nikt z Wulkanu mnie nie nachodzi.

good jurgen
7 lat temu

pewnie mało tam placą i se chłopaki dorabiaja na boku a co

ddddd
7 lat temu

do roboty g… a nie ludzi okradac

Cierpliwy
odpowiada  ddddd
7 lat temu

Spokojnie kolego, trafią na zawodnika na urlopie to bezpowrotnie stracą zdrowie gdy zrobi im krzywdę. Mało to osób nie ma nic do stracenia?

4
0
Napisz co o tym sądziszx