Ośmiorniczki zapewniły zwycięstwo w I etapie konkursu

Joanna Kmieć od kilku miesięcy tworzy ośmiorniczki dla wcześniaków nie pobierając za to pieniędzy. Teraz została zwyciężczynią lipcowej edycji konkursu „Kobieta Roku KIK”. Z tej okazji dostała czek o wartości 2 000 zł, który wręczył osobiście dyrektor generalny sieci sklepów. Uroczystość odbyła się w krotoszyńskiej placówce handlowej.

+

Mieszkanka Jutrosina zainicjowała w całej Polsce projekt ośmiorniczek dla wcześniaków, które są wręczane maluchom tuż po urodzeniu. Dzięki nim, wcześniaki zamiast chwytać kable od inkubatora, miętoszą malutkimi dłońmi pluszaka mającego przypominać im pępowinę. Kilka sztuk trafiło również do ostrowskiego szpitala, gdzie spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Planowane jest rozpoczęcie współpracy  i zapewnienie ośmiorniczek dla wszystkich wcześniaków ostrowskiego oddziału neonatologicznego.

Konkurs „Kobieta Roku KIK” jest na półmetku. Ma odkrywać i pokazywać wyjątkowość pań, nie ze względu na ich wygląd zewnętrzny, ale na ich codzienną postawę, cechy charakteru, siłę i osobowość. Każda z comiesięcznych laureatek powalczy o główną nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych. By wziąć udział w konkursie, należy dokonać zgłoszenia na stronie:

https://kobietaroku.kik.pl/

W Ostrowie Wlkp. sklep KIK mieści się przy galerii Ostrovia. Jak zdradził nam dyrektor generalny sieci KIK, rozważana jest kolejna lokalizacja, na terenie dworca PKS, gdzie planowany jest obiekt handlowy.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/08/kik.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/08/kobieta-kik-sierpien.jpg”]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ale znalazł schowek dla skradzionego pojazdu
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
endriu
7 lat temu

Do pikusia. Dedykuje ci utwór Lombardu przeżyj to SAM pozdrawiam ?

endriu
7 lat temu

Brawo. NFZ na który płacimy pieniądze nawet nie da na to grosza. Brawo ? pozdrawiam Jutrosin ?

pikuś
7 lat temu

Przeczytałem o ośmiorniczkach i pomyślałem „jeszcze im się Sikorski nie znudził”.

3
0
Napisz co o tym sądziszx