Super dożynki w Wysocku. Zagra Weekend

21 sierpnia odbywają się dożynki gminne w Wysocku Wielkim. Mieszkańcy z tej okazji przyozdobili całą wioskę super postaciami wykonanymi z naturalnych budulców. Poza wrażeniami artystycznymi, będzie można miło spędzić czas przy muzyce Teresy Werner czy znanego zespołu Weekend. Poniżej poznają Państwo szczegóły tego wyjątkowego dnia.

+

 

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec Ostrowa
6 lat temu

chciałem wszystkim kreatywnym mieszkańcom Wysocka Wielkiego pogratulować inwencji twórczej oraz bardzo udanej imprezy dożynkowej było wspaniale brawo !

Absolwent
6 lat temu

Ja też bym nie wyśmiewał disco polo, bo mnie uczyła języka obcego na Kantaka Brodkala, a nie Brodalska, więc nie powiedziałbym nigdy, że patrzcie jak się szlachta bawi.

endriu
6 lat temu

Jak nazwa mówi,do były dożynki gminne,poczekajmy na powiatowe,wojewódzkie,regionalne,krajowe,UE,światowe,a przecież jest to święto zbiorów których dokonali rolnicy.a my powinniśmy to docenić. Każdy świętuje po swojemu.więc nie krytykujmy,bo jak spojrzeć na nas „ludzi z miasta” zobaczmy gdzie są nasze korzenie.

Jaro
6 lat temu

Jaka gmina taka muza.

Ostój Jurek w dupke
6 lat temu

Ale sie tam chamstwo napierdzielało A ochrona jak ich można ochroną nazwać skoro ktoś sie bije a oni patrzą i za.cieszają Ryja he

srajski AA
6 lat temu

usiasc z kuroszczykiem i tym tam z zarzadu nieudolnych drog to wstyd gdy zaczynaja kawaly glupkowate opowiadac a coz po wypranym mozgu alkoholem czego sie mozna spodziewac

ro
6 lat temu

prostacy wysmiewają disco polo a frekfencja mówi sama za siebie 🙂 nikt nie słucha a kazdy zna … ciekawe

ro
6 lat temu

gwiazdy idealnie dobrane do takiej imprezy ,brawo dla organizatorów oby tak dalej 🙂

ja
6 lat temu

Brawo organizatorzy super impreza wielkie dzięki, takiej atmosfery nie było nigdzie .pozdraiam

Robert
6 lat temu

Jankow przygodzki to były dożynki o 21. Nikogo poza orkiestra nie było hahaha

34
0
Napisz co o tym sądziszx