OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zwierzęta z okolicy wzięły udział w wyjątkowej akcji (wideo)

16-sierpnia od ponad 300 lat kultywowana jest wyjątkowa i zarazem widowiskowa uroczystość święcenia zwierząt. Kilkaset osób przyjeżdża pod mikstacki cmentarz w jednym celu. Chcą by poświęcono ich zwierzęta. Pozostali z zachwytem obserwują całe wydarzenie.

+

POLECANE NEWSY
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
obserwator
odpowiada  Ann
5 lat temu

Pochwalam a jakże taką postawę. Obawiam się żeby nie było przymusu w celebracji jakichkolwiek świąt. Ja to przeżyłem za czasów świętowania 1Maja. Pozdrawiam!

fifi
odpowiada  I
5 lat temu

A co Tobie już uchlastali.???…

Katolik
5 lat temu

Dla tych wszystkich którzy atakują katolików za zabijanie zwierząt z ogłuszeniem proponuję obejrzenie tego linka jak się zabija zwierzęta dla Żydów i Arabów dla potrzeby ich wiary tak zwanego uboju rytualnego kiedy serce musi bić żeby wypompowało „wypompowało” nieczystą krew z organizmu zabijanego zwierzęcia. http://www.dailymotion.com/video/xxa09w_uboj-rytualny-w-klatce-obrotowej_animals?GK_FACEBOOK_OG_HTML5=1

Krik
odpowiada  arci
5 lat temu

Pod nóż to idą zwierzęta wyznania judaizmu i arabów. Tym zjadaczom mięsa religia nakazuje poderżnięcie gardła żywym zwierzętom. Serce ma pracować po to, żeby wypompowało krew z nieszczęśnika które w męczarniach umiera. Katolik najpierw ogłusza zwierzę, żeby jak najkrócej albo wcale nie czuło zabijania.

xxx
5 lat temu

Tu święcą świnki a tu za jakiś czas na ubój 🙁 katolik tak nie powinien robić. To jest zabijanie .

icek
odpowiada  suweren
5 lat temu

Niedługo PIS będzie mierzył długość stolca Polaków przed i po poświęceniu, a jajkacz zostanie głównym mierniczym.

arci
5 lat temu

Święcone a potem i tak kurki ,kaczki, gęsi, króliki, krowy świnie idą pod nóż . No chyba , że lepsze mięso wtedy jest…..

I
odpowiada  suweren
5 lat temu

Co cię buraku obchodzi kogo wierzący chce poświęcić. Daj sobie obrzezać swoje narządy płciowe albo poddaj się kastracji i wierz mi nic mi nie będzie do tego. Twoje narządy, twoja wola.

noe
5 lat temu

Prawie jak by nadciągał potop,i idą na arkę noego,fajna uroczystość tylko ten mudżynski gospel wkurający.

obserwator
odpowiada  Ann
5 lat temu

Ubaw po pachy jak ktoś wdepnie w g…o.

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x