OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek koło Franklinowa przy wiadukcie

Wypadek koło Franklinowa przy wiadukcie

W piątek o godzinie 15:00 doszło do wypadku samochodu ciężarowego marki Mercedes z osobówką Opel Corsa. Do zdarzenia doszło przy wiadukcie koło Franklinowa.

+

Że wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki że wschodnim akcentem wyjechał z podporządkowanej przez co w jej bok wjechał Opel. Kierowca osobówki uskarżał się na ból szyi.

Droga jest zablokowana.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
1 Komentarz
kierowca leszno
9 lat temu

policja powinna postawic slupki od strony michalkowa a nie ze czlowiek jedzie i nie ma przejazdu jak zawsze bezmogi z tych policjantow ………..

1
0
Napisz co o tym sądziszx
×