Wypadek w Szczurach. 5 osób poszkodowanych

Udostępnij
Tweet

W Szczurach na drodze krajowej nr 11 zderzyły się dwa samochody osobowe. Obrażenia odniosło 5 osób, w tym dwoje dzieci. Na szczęście były to głównie stłuczenia.

+

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 13:00. Kierowca Volkswagena Golfa chciał skręcić z głównej drogi w stronę Raszkowa. Z przeciwka od strony Poznania jechał Opel Astra. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez pierwszego kierowcę, doszło do zderzenia, a w jego efekcie Opel wyjechał poza drogę.

Na miejsce zadysponowano dwie karetki, oraz trzy zastępy straży pożarnej, z czego jedna OSP z Sobótki. Poszkodowani wyszli z wraków aut o własnych siłach. Kierowcy omijali miejsce zdarzenia przez gruntową drogę biegnącą tuż obok.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marta
7 lat temu

Debile to Wy jesteście . Każdemu może sie zdazyc, dziękować tylko Panu Bogu,ze nic poważnego sie nikomu nie stało ,i dzieci całe.

wjw
7 lat temu

Do debili.
I najpierw kierunkowskaz a potem hamulce a nie odwrotnie…

xdxx
7 lat temu

Masakra

Darek
7 lat temu

Godzina 13 to Sobótka już pewnie na gazie.

Emil
7 lat temu

Możesz mi powiedzieć co ma wspólnego nie ustapienie pierwszeństwa przejazdu do późnego sygnalizowania manewru skrętu? Bo twój komentarz to chyba nie jest do tego artykułu. Co innego jak by ktoś wjechał w tył golfa bo za późno zasygnalizowal zamiar skrętu a tu ewidentnie sprawca jest kierowca golfa bo nie ustąpił pierwszeństwa oplowi astrze i wjechał wprost pod niego. Pozdrawiam normalnych.

kierowca
7 lat temu

No cóż – kolejny idiota, który włączył kierunkowskaz w chwili skręcania a nie zasygnalizował tego wcześniej jak to bywa i jest w Ostrowie Wlkp. i we wsiach ościennych – debilu ja nie wiem, ze skręcasz – włącz (zasygnalizuj) kierunkowskaz dużo wcześniej – czytacie to debile !!!!

Genek
odpowiada  kierowca
7 lat temu

Ale to jest właściciel VW GOLFA! Po co jeszcze pisać „debil”. To jest chyba oczywiste. Tak jak zwrot „cofać się do tyłu”.

7
0
Napisz co o tym sądziszx