Potrącił motocyklistów. Poszukiwani świadkowie

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim, prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 23 lipca 2016 r., ok. godz. 16:40 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie kierujący samochodem marki Opel Astra koloru ciemnego jadąc ulicą Kaliską w kierunku Alei Słowackiego na drodze jednokierunkowej o dwóch pasach ruchu zjechał z lewego pasa ruchu na prawy w momencie, kiedy wyprzedzał go kierujący motocyklem marki Yamaha wraz z pasażerką jadący lewym pasem ruchu – wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów i kierujący motocyklem przewrócił się, natomiast kierujący samochodem marki Opel Astra oddalił się z miejsca zdarzenia.

+

Świadkowie opisanego zdarzenia oraz osoby będące w posiadaniu informacji mogących przyczynić się do ustalenia kierowcy samochodu marki Opel Astra proszeni są o stawienie się w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim lub o kontakt telefoniczny na nr tel. 997.

Motocyklem podróżował mężczyzna i dziewczyna. U młodej kobiety stwierdzono poważny uraz nogi, barku, a także wstrząśnienie mózgu. Astrą miało podróżować kilka osób. Być może dysponujesz nagraniem z wideorejestratora z tego dnia?

POLECANE NEWSY

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obiektywny
6 lat temu

Tylko, że świadkowie wypadku nie tylko potrzebni są do pomocy w samym ustaleniu sprawcy lecz także w celu ustalenia wszelkich okoliczności powstania wypadku zarówno świadczących na korzyść jak i niekorzyść sprawcy, taką jest m.in. rola świadków w dochodzeniu ale tego już komentujący nie zauważają tylko oceniają policjantów negatywnie z powodu otrzymania kiedyś mandatu za wykroczenie. Druga sprawa to niestety w miejscu zdarzenia monitoringu nie ma. Poza tym właścicieli takiej astry bez przerejestrowania może być już kilku z kolei i samo dotarcie do formalnego właściciela w takim przypadku nic nie daje jeśli auto dalej jest odsprzedawane bez obowiązku rejestracji i tu zaczynają się schody bo dotarcie do sprawcy zajmuje dużo czasu.

spostrzegawczy
6 lat temu

Wszystko byłoby dobrze gdyby na skrzyżowaniach były kamery, zapraszam na wycieczkę po alejach kamery tylko przy starej przepompowni, współczuję rodzinie która sprawcy może już nigdy nie znalezc

Ostrożny
6 lat temu

Świadkiem, to ja mogę być na ślubie w innych przypadkach świadkowie są bici.

xvxvxv
6 lat temu

świadkiem być na policji-nigdy im nie pomogę, tak jak pomagają policjanci nic sie nie stało.

cxc
6 lat temu

Raz bylem swiadkiem nigdy wiecej

Anonim
6 lat temu

Do tego czasu astra już dawno wyklepana albo sprzedana

Anonim
6 lat temu

Kurde paly mają problem na większości skrzyżowań monitoring zgrać wszystkie kamery z godziny 16:40 i tuż po i wszystkie astry sprawdzić no co to za problem widocznie jest

gall
odpowiada  Anonim
6 lat temu

Może to córka-syn-żona-mąż-szwagier-ojciec-matka policjanta, prokuratora, lekarza, posła, senatora, adwokata. Stąd się może okazać, że monitoring chwilowo się zawiesił. Zdarza się. Cóż. Polska Rzeczpospolita Kolesiowa.

.
odpowiada  gall
6 lat temu

Osoba na stanowisku i taki kiepski samochód? Jak już to kochanka

Gall
odpowiada  .
6 lat temu

Też moze być, ale nawet na kiepskich stanowiskach w urzedach budzetowych kryją sie i tuszuja sprawy, więc wiesz….

Polak
6 lat temu

od czego monitoring ?

11
0
Napisz co o tym sądziszx