OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Po pijaku ukradł dostawczaka

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 24-latka, który ukradł samochód marki IVECO zaparkowany na jednej z posesji na terenie powiatu ostrowskiego. Wartość skradzionego pojazdu wyceniono na 10 tysięcy złotych.

+

We wtorek, 05 lipca, około godziny 00:25 policjanci otrzymali informację, że ktoś właśnie ukradł zaparkowany na jednej z posesji powiatu ostrowskiego samochód marki IVECO. Na miejscu okazało się, że 44-letni właściciel dostawczego Iveco, zostawił zaparkowany na terenie swojej posesji pojazd i udał się do domu. Godzinę później usłyszał dobiegające z podwórza odgłosy, które go zaniepokoiły. Jak zdążył zauważyć, na terenie jego posesji znajdował się nieznany mu mężczyzna, który kradł zaparkowany samochód.

Po przyjęciu przez dyżurnego ostrowskiej Policji informacji o tym zdarzeniu, natychmiast powiadomiono o tym fakcie wszystkie patrole w mieście.

Kilka minut później funkcjonariusze Wydziału Prewencji zauważyli wskazany w zgłoszeniu samochód. Natychmiast ruszyli w pościg za pojazdem. Złodziej usiłując uciec, zjechał w drogę gruntową i zjechał do przydrożnego rowu. Jednak, już po chwili mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy.

Okazało się, że zatrzymany to 24-letni mieszkaniec Kalisza. Mężczyzna był już wcześniej wielokrotnie notowany przez Policję. Ponadto, w trakcie zatrzymania policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało u 24-latka ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kaliszanin trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem.

Odzyskany przez policjantów pojazd wrócił do rąk prawowitego właściciela.

POLECANE NEWSY
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piwo
5 lat temu

Alkohol twój wróg !!!

DAW ART
5 lat temu

Nasuwa się pytanie, co robi dalej taka recydywa w społeczeństwie?

Ostrów
5 lat temu

Co tacy ludzie mają w głowie? Czy naprawdę nie potrafią zapewnić sobie przyszłości przez mądre myślenie?

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x