Rozpowszechniał sygnał Polsatu, zapłaci konkretną karę

Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wlkp., skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia p-ko 28-letniemu mieszkańcowi Raszkowa, którego oskarżyła o niedozwolone usługi świadczone drogą elektroniczną.

+

Michał K. ,w okresie od listopada 2014r do lutego bieżącego roku, udostępnił ok.80 osobom, za pomocą programów komputerowych dane z karty dekodującej sygnał telewizji POLSAT, umożliwiając im oglądanie programu bez wnoszenia stosownych opłat.

Oskarżony przyznał się do stawianego mu zarzutu z art.6 ust.2 Ustawy o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym.
Za ten czyn przewidziana jest kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Prokurator uzgodnił z oskarżonym poddanie się karze w wymiarze 8 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na 2 lata ,nawiązkę w wysokości 50.000 zł i grzywnę.

POLECANE NEWSY

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
antonio
6 lat temu

osły tu komentujące nawet nie umieją dobrze przeczytać artykułu. koleś sprzedawał stream i zarabiał na tym. 50 tys to za mało. Dostałby 500 tyś to by się nauczył.

good jurgen
6 lat temu

jakim programem dekodował ,jak wgrywał soft do karty

r
6 lat temu

Chyba lepiej żeby odsiedział te 8miesięcy bo skąd tu wziąć 50 tyś złotych!!!! Szkoda chłopaka,ale mógł się liczyć z konsekwencjami niestety:-(

Obrońca bogacza
6 lat temu

Dobrze, że policja złapała tego „złoczyńcę”, bo przez niego Solorz mógłby zbankrutować, a tak to się wzbogaci o 50 tysięcy złotych. Taką mam nadzieję.

gownem promieniował
6 lat temu

Pieski solorza,dobrze że jest internety,bo telewizja to dno,

ostrowianin
6 lat temu

BRAWO TY
TYLKO ZAL ZE CHLOPAKA NAMIEZYLI
WIECEJ TAKICH CHLOPAKOW TYLKO DOKLADNIEJSZY KAMUFLAZ

Radek
6 lat temu

Telewizja Polsat tylko wykorzystuje ludzi. Każe płacić sobie za wszystko. Nie dość, że opłaca się pakiet, to jeszcze każde większe wydarzenie trzeba płacić osobno. Jakość transmisji nie zawsze jest taka super. Jak na taką stację to trochę słabo.

Fiksss
6 lat temu

Zdolny chłopak zamiast go karać to powinni mu jeszcze podziękować że wyręczył informatyków i znalazł za nich słaby punkt który można było obejść , teraz dzięki niemu mogą to naprawić i inni już nie będą ciągnąć tym sposobem na lewo sygnału .

xxx
6 lat temu

Dobry fachowiec

Zbulwersowany
6 lat temu

Co? 50 tys. za tę badziewiastą stację telewizyjną, która nie pokazała Polakom nawet MŚ w siatkówce, tylko kazała dodatkowo płacić za każdy mecz?

Makito
odpowiada  Zbulwersowany
6 lat temu

Masz racje reklamy trwają dłużej niż sam film .

11
0
Napisz co o tym sądziszx