Po 2 miesiącach odzyskali telefon

Udostępnij
Tweet

Kryminalni w wyniku pracy operacyjnej, odzyskali telefon komórkowy o wartości 800 zł, który na początku maja tego roku został przywłaszczony na terenie jednej z ostrowskich dyskotek. Mienie wróciło już do rąk prawowitego właściciela. Sprawczyni grozić może do 3 lat pozbawienia wolności.

+

Na początku maja, na terenie jednej z ostrowskich dyskotek doszło do przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Samsung, o wartości 800 zł. Właściciel utraconego mienia natychmiast zgłosił sprawę na Policję.

Po dwumiesięcznej pracy operacyjnej, kryminalni ustalili osobę, w której posiadaniu znajdował się utracony telefon. Okazało się, że jest nią 18-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego. W rozmowie z policjantami kobieta przyznała, że przywłaszczyła telefon będąc na jednej z ostrowskich dyskotek. Tłumaczyła także, że chciała tylko wysłać z niego wiadomość SMS, jednak gdy zauważyła, że właściciel telefonu nie zwraca na nią uwagi – postanowiła go zabrać i niepostrzeżenie opuścić dyskotekę.

Odzyskany telefon kryminalni przekazali w ręce prawowitego właściciela. Kobieta natomiast, usłyszała już zarzut przywłaszczenia mienia, za co grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowa pływalnia na ukończeniu. Tak się prezentuje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
GSM
7 lat temu

Najlepiej bez telefonu

marek
7 lat temu

PO SLUBIE,I TAK FACETA WYCYCKA Z PIENIEDZY I MAJATKU,ORAZ DODATKOWO ALIMENTY 3TYSI,I TAK SIE DZIEJE CORAZ CZESCIEJ,BO MA LUJA NA BOKU HIHIHI,KTOREGO MUSI SPONSOROWAC,

Ostrów
odpowiada  marek
7 lat temu

Jak to zostało wcześniej napisane na ślub nie ma chętnych. W piśmie jest napisane „mężczyzna poślubi dziewicę!”, inne są do zabawy

xd
7 lat temu

Zasada moja jest.
1. Nie zabijam
2.Nie kradne,przywłaszczam (dla mnie to samo)
Itd.
A Ty „Marto” to „pustak” jesteś

Marta
7 lat temu

Głupia, że się przyznała. Ja bym powiedziała, że telefon uzyskałam na drodze usług cielesnych, a właściciel telefonu, to złodziej darmowych usług seksualnych.

.
odpowiada  Marta
7 lat temu

I takie są dzisiejsze dziewczyny. Później się jeszcze dziwią że wszyscy je pier**** a nikt za żonę nie chce i te poszukiwania odpowiedzialnego ojca dla siebie i swojego dziecka. Brawo „dziewczyny”

Jurny Rychu
odpowiada  .
7 lat temu

Jak chcesz poszukiwać nietkniętej dziewczyny w wieku 15 lat w górę, to jest pewne, że już jesteś rogaczem.

co świadczy DROGA Marto o twoim ku...eskim charakterze:-)
odpowiada  Marta
7 lat temu

Jak w opisie

8
0
Napisz co o tym sądziszx