Uciekał przed policjantami z marihuaną

Za posiadanie środków odurzających odpowie mężczyzna, zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Funkcjonariusze ujawnili przy 30-latku paczkę z zielonym suszem. Badania potwierdziły, że jest to marihuana i podejrzany usłyszał już w tej sprawie zarzut. Grozić mu może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

+

Policjanci Wydziału Kryminalnego w trakcie patrolu ulic na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Kryminalni zatrzymali uciekiniera i w trakcie wykonywanych czynności znaleźli przy nim paczkę z zawartością suszu roślinnego. Szczegółowa policyjna analiza wykazała, że była to marihuana. Ilość narkotyków przejęta przez funkcjonariuszy pozwoliłaby po podziale na uzyskanie ponad 550 porcji handlowych narkotyku.

30-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Wobec zatrzymanego został już zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

POLECANE NEWSY

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzychu
6 lat temu

UWOLNIC ZIOMALI

Srolo
6 lat temu

Ćpun to ćun utylizować chwasta i tyle

Bolo
6 lat temu

Po prostu wielbiciel roślin i za to 10 lat, no sorry co za kraj

kefir
odpowiada  Bolo
6 lat temu

To prawda. Walka z ziołami to głupota i ogromne koszty. Zadowoleni z tego są pewnie tylko mafiozi obracający większymi ilościami w podziemiu. Państwo zamiast zarabiać na sprzedaży to jeszcze dokłada do „walki”. Decydenci są albo idiotami, albo mają spółę z mafiozami. Stawiam na to drugie.

4
0
Napisz co o tym sądziszx