Podpalili auto na Harcerskiej

Udostępnij
Tweet

Dwóch sprawców podpaliło Opla Astrę. Samochód zaparkowany był przy blokach na ul. Harcerskiej w Ostrowie Wlkp. Ogień strawił całą komorę silnika, ale strażakom udało się uratować kabinę pasażerską i bagażnik.

+

Przed północą jeden z okolicznych mieszkańców zaparkował tuż obok Opla Astry. Mężczyzna jeszcze ustawiał swoją nawigację. W pewnym momencie dostrzegł, że przed stojącym obok Oplem, od strony maski kuca dwóch mężczyzn, którzy wykorzystując pojemnik z łatwopalną substancją podpalają właśnie to auto. Zaniepokojony wysiadł ze swojego auta i zaczął pytać co oni robią, czy podpalają samochód. Jeden z nich zdążył powiedzieć: – Dobrze, że się ku**a zapaliło.

Wtedy obaj podpalacze uciekli z miejsca zdarzenia. W pierwszej chwili sąsiedzi nawzajem się powiadomili o powstałym pożarze. Za pomocą samochodowych gaśnic próbowali stłumić ogień, jednak bezskutecznie. Odjechali swoimi samochodami i w między czasie wezwali straż pożarną.

Opel Astra należał do młodego mężczyzny, który wyglądał na przyzwoitego obywatela. Jednak jego ojciec przypuszczał kto mógł być jednym ze sprawców i swoimi spostrzeżeniami podzielił się z policjantami.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kluby sportowe dostały kolejną kasę z miasta
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
byk
7 lat temu

nic za darmo brawo chlopaki 🙂

Obserwator
7 lat temu

Podobno to porachunki grupy sbeckiej

Skoczek z Elewatora
7 lat temu

szczena powrócił!

arci
7 lat temu

Kolejny raz się można przekonać , że gaśnice samochodowe są go gaszenia …grilla !

kefir
odpowiada  arci
7 lat temu

heh zgadza się. Nakazali nam to żeby był kolejny pretekst do ściągania kasy za jej ewentualny brak. Podobnie z trójkątami ostrzegawczymi, obowiązkiem zapinania pasów, łapankami z radarami i podobnymi bandyckimi zagraniami każdej kolejnej partii u koryta.

Ostrów
7 lat temu

Kilka lat we więzieniu i całe życie pracować na czarno za spalenie astry wartej tyle co najniższa krajowa. Skąd się biorą tacy debile?

morgi
odpowiada  Ostrów
7 lat temu

Choć raz przyznam Ci rację.Ale na początek wąskie drzwi i guma..

dadaada
7 lat temu

Podobno mafia Pruszkowska to zrobiła 😉

dj
7 lat temu

handlarze spalają auta a policja w ostrowie malo patroluje miejsca takie jak ul. kaliska oraz harcerka czemu niema kamer ani monitoringu tak jak na ul. raszkowskiej czy plac 23 stycznia – ktos wrescie powinnien wziac monitoring zalozyc i przedewszystkim wziąść się na bandytów i złodzieji

Ostrów
odpowiada  dj
7 lat temu

Widział ty kiedy bandytę? Takiego prawdziwego? Tani złodzieje to są ale oni są warci połowę tego co kradną czyli dwa piwa i flaszkę, zgłoszenie kradzieży to nie jest konfidenctwo, od tego jest policja, konfident to jest taki co kabluje na kogoś złośliwie żeby mu dowalić bo np. Nie wiem źle zaparkował. Jeśli sytuacja zagraża bezpieczeństwu kogoś albo mienia no to od tego jest policja i wystarczy ją z łaski swojej poinformować a nie wymagać kamer na każdym rogu ulic. Kamery możecie zamontować we własnym zakresie aby w razie potrzeby udostępnić nagranie policjantom. A jak nie chcecie do policji to bierzcie sprawy w swoje ręce tylko nie narzekajcie. Dla złodzieja miejsca nie ma ale to od innych ludzi zależy jak długo uda się takiemu pozostać bezkarnym, nie od policji, policja tylko ma moc prawną delikwenta zapuszkować

10
0
Napisz co o tym sądziszx