OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, wracając po służbie do domu, zauważył kierującego motocyklem, którego tor jazdy wskazywał, że może się znajdować pod wpływem alkoholu. Dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, policjant zadzwonił pod numer alarmowy policji, a następnie uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę.

+

W poniedziałek, jeden z policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ostrowskiej komendy, w czasie powrotu ze służby do domu, jadąc drogą krajową nr 25, zauważył kierującego motocyklem, którego tor jazdy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Policjant, działając dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego zadzwonił natychmiast pod numer alarmowy policji i poinformował dyżurnego o zaistniałym fakcie. Z racji, że kierujący znajdował się już na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, dyżurny ostrowskiej komendy natychmiast powiadomił tamtejszych policjantów.

Wykorzystując moment, kiedy kierujący zatrzymał się na poboczu drogi, policjant ostrowskiej komendy podszedł i uniemożliwił mu dalszą jazdę. Niedługo później, na miejscu zjawili się funkcjonariusze kaliskiej drogówki. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego i potwierdzili, że jechał on „na podwójnym gazie”.

Godna naśladowania postawa ostrowskiego policjanta, potwierdza tezę, że „policjantem się jest, a nie bywa”.

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
,
5 lat temu

Nauczta sie pisać buroki

Piotr
odpowiada  antek
5 lat temu

Jaki ty jesteś ograniczony umysłowo…

Miodek
5 lat temu

A ciebie Antek ZGARNĄ ! I szybko zawiozą do szkoły debilu, najpierw naucz się polskiego a później zabieraj głos popaprańcu

antek
5 lat temu

pies zawsze jest psem a ciekawe jak sam pojedzie najebany i go zgarnom

ona
odpowiada  Zbombek
5 lat temu

a co to za różnica jaki motor – ważne że koleś złapany… Jakby Ci dziecko zabił, czy potrącił ciekawe czy byś sie zastanawiał jaka to marka motoru…??? raczej nie, prędzej byś go pobił !

:)
odpowiada  olo
5 lat temu

mazda bita z tyłu lewej strony ?

Zbombek
5 lat temu

Mogę się założyć że to nie motocykl tylko gowniany skuter albo chinczyk, ale oczywiście trzeba wszystkich do jednego wora wrzucić.

kuku
5 lat temu

… a jak statystyczny Kowalski dzwoni z identyczną informacją na wysokości Czekanowa to policja interweniuje dopiero w centrum Kalisza 😉 Brawo dla mundurowych za sprawne akcje…

xctryvrt
5 lat temu

czyli zrobił to co powinien i większość normalnych uczestników drogi by zrobiła, wiec bez kaszlu i hymnów pochwalnych

olo
5 lat temu

A kto to jest co jeżdzi mazda czerwoną na numerach DW . cały czas bez kierukowskazow , chyba nie ma prawka .

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x