OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Odwołano Naczelnika Urzędu Skarbowego #dobrazmiana

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowie Wlkp. Mariusz Ciepłucha został odwołany z funkcji. Kierowniczą funkcję zaczął pełnić od czasu rządów Platformy Obywatelskiej. Na stanowisku zastępcy naczelnika pozostaje jeszcze żona byłego prezydenta, a obecnie posła PO Jarosława Urbaniaka.W niedalekiej przyszłości ma zostać powołany nowy naczelnik.

+

Jeżeli macie jakiekolwiek doświadczenie z tym urzędem, piszcie śmiało w komentarzach…

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Była US
4 lat temu

Osobiście mam niemiłe doświadczenia z Panem Ciepłuchą. Po zasiłku macierzyńskim chciałam skorzystac z urlopu wychowawczego to Pan p.o. Naczelnik stwierdził ze mi się nie chce pracować. Zostałam zwolniona, kazano mi wybrac urlop i nie przedłużono umowy z uwagi na wychowawcze – szkoda, ze go nie nagrałam – żałuję!

Zofia
odpowiada  Ciepły
4 lat temu

Tak, powołano ją za Kaczyńskiego, ale wtedy działacze PO i PIS na naszym terenie byli dobrymi kolesiami i dlatego mężuś pomógł jej w awansie 🙁

Zofia
4 lat temu

W najbliższej okolicy pozostała jeszcze jedna była żona działacza PO. To urząd Skarbowy w Ostrzeszowie, gdzie od początku rządów PO rządzi Pani Iwona Żelanowska

kefir
odpowiada  Anglista
4 lat temu

To akurat w całym kraju jest normą. Dlatego budżetówkę należy zniszczyć! Pozostawiając tylko szczątkową administrację.

Anglista
4 lat temu

W Ostrowie tak już jest, że żony mężów na stanowiskach pracują we wszelkich urzędach, a dzieci rodziców dyrektorów szkół pracują w tej szkole.

jasnowidz
4 lat temu

Uffff.Ten koleś wprowadzał sobie wewnętrzne przepisy i dodatkowe opłaty za wydanie zaświadczenia o zarobkach mimo że ktoś ich nie miał na terenie kraju.Czas oczekiwania na zaświadczenie dwa tygodnie od złożenia pitu zerowego.Przy czym koledzy z innych miast Polski załatwiają to w jeden dzień i nie muszą składać PITu zerowego!!!Wypad z takimi urzędasami.

była U.S
4 lat temu

Nigdy nie słuyszałam negatywnej opinii o zastępczyni naczelnika.Jest normalną osobą wykonująca swoje obowiązki. Tyle lat w tej pracy to chyba o czymś świadczy,że sumiennie wykonuje swoje obowiązki.

macari
odpowiada  Ciepły
4 lat temu

….każda ryba się psuje od….

Ciepły
odpowiada  Jacek
4 lat temu

Ta pani pracuje w tej firmie ponad 20 lat, do tego powołano ją za Kaczyńskiego!
Musiano by się przyznać do błędu, a przecież PIS się nie myli, no nie?

Do Gizmbo
odpowiada  Gizmbo
4 lat temu

Gdyby nie ta pani, to w jednym z ostrowskich zakładów w tym mieście przez ponad 5 lat, 100 osób zasiliłoby PUP.
Nam pomogła, a mało kto by się na to odważył

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x