OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Rusza nabór do MDK na nowy rok szkolny

1 kwietnia rusza nabór na zajęcia w nowym roku szkolnym w Młodzieżowym Domu Kultury. W ofercie jest 30 różnorodnych form, skierowanych do dzieci, młodzieży i studentów.

+

Tradycyjnie, nabór na zajęcia w nowym roku szkolnym rusza 1 kwietnia. Chętni będą mogli wybrać spośród 30 różnorodnych form, prowadzonych przez 20 nauczycieli placówki. W ofercie są zajęcia m.in.: wokalne, plastyczne, szachowe, teatralne, poetycko-literackie, dziennikarskie, wokalne, rytmika i umuzykalnienie. Zajęcia taneczne to chociażby: balet, taniec towarzyski, współczesny, formy tańca ulicznego. Chętni mogą się zapisać do zespołu muzycznego, na naukę gry na keyboardzie czy na gitarze. Amatorzy szycia z pewnością będą realizować swoje zainteresowania na rękodziele artystycznym, a pasjonaci gier podczas spotkań w Klubie Miłośników Gier Planszowych i nie tylko. W MDK działa też chórek dziecięcy, w którym można szkolić swoje umiejętności wokalne i współdziałać w grupie. Najmłodsi mogą zapisać się na zajęcia teatralno-plastyczne, a ciekawi tego, co wokół nas, na zajęcia w ramach grupy badawczej.

zdjecie

Na zajęcia mogą się zapisać dzieci, młodzież oraz studenci w wieku od 3 do 25 lat. Każda forma zajęć odbywa się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych, a w soboty w godzinach przedpołudniowych. O tym, jaki będzie dokładny plan zajęć w nowym roku szkolnym 2016/2017, rodzice dowiedzą się na początku września podczas zebrań organizacyjnych.

„By zapisać się do Młodzieżowego Domu Kultury, należy dostarczyć do naszego sekretariatu wypełnioną kartę zgłoszenia. Warto się pospieszyć, gdyż o przyjęciach będzie decydowała m.in. data złożenia wypełnionej karty. Pierwszeństwo mają osoby, które już biorą udział w naszych zajęciach, pod warunkiem oczywiście, że też się zapiszą” – wyjaśnia dyrektor MDK Anna Torz.

zdjecieGotowe karty zgłoszenia będą do odbioru od 1 kwietnia w sekretariacie MDK oraz do pobrania na stronie internetowej placówki. Wypełniając kartę, należy wskazać formę zajęć, na jakie dziecko będzie uczęszczać, oraz nazwisko nauczyciela prowadzącego, a także m.in. podać informacje istotne dla bezpieczeństwa dziecka. Zapisy trwają do końca czerwca.

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x