Patologiczne przygody 16-latka

Udostępnij
Tweet

17 marca, policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie zatrzymali 16-letniego chłopaka, który wybił szyby w volkswagenie golfie należącym do jego znajomego. Dodatkowo, okazało się, że młody chłopak wraz z innym mężczyzną, użytkowali bez wiedzy właściciela inny pojazd, który później uszkodzony porzucili.

+

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, 17 marca ok. godziny 19;40. Wtedy dyżurny ostrowskiej jednostki odebrał zgłoszenie o wybiciu szyb w pojeździe zaparkowanym w pobliżu jednej z posesji na terenie powiatu ostrowskiego.

Na miejsce skierowani zostali policjanci Komisariatu Policji w Odolanowie. Z relacji zgłaszającej wynikało, że 16-latek wybiegł z mieszkania zabierając ze sobą głośnik samochodowy, którym wybił szyby w pojeździe należącym do jego znajomego i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci dodatkowo, ustalili, że ten sam chłopak wraz z 27-letnim znajomym, zabrali bez zgody pokrzywdzonego inny samochód, który to użytkowali i uszkodzony porzucili w rejonie przejazdu kolejowego.

Policjanci znając rysopisy mężczyzn przystąpili do sprawdzania pobliskiego terenu i okolicznych ulic. W rejonie przejazdu kolejowego ujawnili porzucony pojazd, który posiadał widoczne uszkodzenia. Po chwili też, zatrzymali jednego z podejrzewanych sprawców. 16- latek przyznał się do wybicia szyb w osobowym golfie, a także, że chwilę wcześniej wraz ze swoim znajomym użytkował inny pojazd, który to uszkodzony porzucili.

Ponadto, policjanci ustalili, że młody chłopak tego samego dnia posiadał marihuanę. Sprawdzenie stanu trzeźwości zatrzymanego wykazało blisko 1 promil alkoholu w jego organizmie.

Następnego dnia, policjanci z Posterunku Policji w Sośniach zatrzymali 27-latka, który wspólnie z 16-latkiem użytkował samochód. Od mężczyzny została pobrana krew do szczegółowych badań.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Dodatkowo, 16-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, kierowania w stanie nietrzeźwości oraz umyślnego uszkodzenia pojazdu.

27-latek odpowie przed sądem. Natomiast nieletniego czeka wizyta w Sądzie Rodzinnym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ewakuacja Galerii Ostrovia
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Patryk
8 lat temu

Panowie dobrze to opisaliście ???? wydaje mi się ze nie !!!!!!!!!! opis jak u 6 latka pozdro

Patryk
8 lat temu

Nie wiem kto to dodawał na tą stronę ale nawet opisywać nie umie zdarzenia więc z całym szacunkiem dla tego wafelka bez obrazy ale następnym razem sie zabawimy inaczej,żebym się sam nie pokazał to byście szukali i szukali no ale to jest policja z Odalanowa szkolenia się przechodzi za kilogram kiełbasy.!!!!!!!!!

Ostrów
8 lat temu

Młodzież nie ma dobrego przykładu z góry przez co takich przypadków będzie więcej. Być może następne pokolenia będą mądrzejsze widząc że rodzicom się nie udało

Karol
8 lat temu

Brzmi jak tytuł nowego reality serialu na TVN

on
8 lat temu

ale daliście dupy „Panowie” !!

5
0
Napisz co o tym sądziszx