SZOK! Policjantka kopnęła w twarz obezwładnionego! (wideo)

Udostępnij
Tweet

Do skandalicznych wydarzeń doszło w ostatnich dniach w jednym z lokali gastronomicznych w Pleszewie. Policjantka brutalnie potraktowała obezwładnionego już wcześniej mężczyznę, który zakłócał porządek.

+

Mężczyzna zachowywał się głośno w restauracji. Był pod wpływem alkoholu. Ochrona najpierw sprowadziła mężczyznę na podłogę. Gdy awanturnik leżał już skuty kajdankami, jeden z ochroniarzy użył gazu pieprzowego z bliskiej odległości. Następnie wezwano na miejsce policję. Ta zachowała się skandalicznie, skandalicznie traktując awanturnika. Adam F. po obezwładnieniu został kopnięty w głowę przez policjantkę Paulinę Ch. Całej scenie przyglądała się jego zrozpaczona matka i inni goście restauracji, którzy z czasem zaczęli ją opuszczać z powodu użycia gazu. Nagrania zostały utrwalone za pomocą telefonów komórkowych i trafiły do sieci za sprawą Zbigniewa Stonogi – kontrowersyjnego biznesmena.

Zachowania mężczyzny nic nie usprawiedliwia, ale działania podjęte przez ochronę i policję były nieadekwatne do sytuacji. Adam F, który jest na co dzień osobą chorą psychicznie, powinien zostać wyprowadzony z lokalu. A jeśli już doszło do obezwładnienia, to nic nie uzasadniało kopania go w twarz i używania gazu z odległości kilku centymetrów.

Mężczyzna został osadzony w areszcie ze względu na brak opłacenia grzywien w innych sprawach z jego udziałem. Za ostatnie zajście nie będzie mieć postawionych zarzutów. Sprawa została jednak zgłoszona Prokuraturze Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Policjantom może zostać postawiony zarzut przekroczenia uprawnień funkcjonariusza publicznego i znęcania się nad osobą zatrzymaną. – Wszyscy, którzy byli świadkami tego wydarzenia, proszeni są o złożenie zeznań w tej sprawie – apeluje przez Facebooka Zbigniewa Stonoga.

POLICJANKA KOPIE ZATRZYMANEGO W PLESZEWIE!Do niecodziennej sytuacji doszło w jednej z pleszewskich restauracji. Adam F, który zakłócał porządek po zatrzymaniu i obezwładnieniu przez ochronę był jedenastokrotnie "karmiony" gazem z odległości kilku centymetrów, a na koniec dostał od policjantki Pauliny Cholewy kopa w twarz.

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga- na 16 marca 2016

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tłumy w Amfiteatrze (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gogo
6 lat temu

dyscyplinarka i kop r pysk dla tej policjantki się należy

Suke do psa przytrzymać
8 lat temu

Szmata i k**wa jednym słowem. Mogę ją przytrzymać ta suke do mojego psa . . .
Niech szmata sp***dala z psiarni sama

polis
8 lat temu

ktos tu chyba jest ślepy. Z całą pewnością policjantka nie kopnęła tego gościa.

J.... POLICJE
8 lat temu

MM CWANIACZKU za dyche chcesz kopa na miche zobaczysz afere CWELU!!

J.... POLICJE
8 lat temu

byl porobiony i chory MATKA NAPEWNO TO OSWIADCZYLA!! a te K…y okopaly go z kajdanami na lapach!!!BRAWO ludzie was kochaja

45
0
Napisz co o tym sądziszx