Rozbójnicy z Odolanowa

Udostępnij
Tweet

Policjanci zatrzymali w piątek dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju na swoim 23-letnim koledze. Wobec jednego z zatrzymanych toczy się także postępowanie dotyczące nielegalnego posiadania broni. Mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju za co grozi im do 12 lat więzienia.

+

11 marca, do Komisariatu Policji w Odolanowie zgłosił się 23-letni mężczyzna, który oświadczył policjantom, że został ofiarą rozboju. Chwilę wcześniej, pokrzywdzony spożywał alkohol w towarzystwie dwóch mężczyzn, którzy z nieznanych mu przyczyn nagle go zaatakowali.

Mężczyźni dotkliwie pobili 23-latka, a następnie zabrali jego telefon komórkowy i plecak z rzeczami osobistymi. Łączne straty materialne na jakie narazili ofiarę wynoszą 650 złotych. W wyniku odniesionych obrażeń, poszkodowany trafił pod opiekę specjalistów.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców rozboju już 20 minut od zgłoszenia. Dzięki ich szybkiej reakcji udało się także odzyskać całe stracone mienie. Telefon komórkowy odolanowscy policjanci odnaleźli na miejscu zdarzenia, natomiast w domu jednego z zatrzymanych mężczyzn ujawniono plecak z rzeczami osobistymi 23-latka. Dodatkowo, wobec jednego ze sprawców toczy się postępowanie w sprawie nielegalnego posiadania broni.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obojgu za rozbój grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności. Odolanowscy mundurowi zabezpieczyli jednocześnie pistolet, który przekazano do ekspertyzy biegłego, w wyniku której ustalono, że jest to broń palna gazowa. W związku z powyższym mężczyzna usłyszał dodatkowy zarzut posiadania broni, za który grozi do 10 lat więzienia. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tarchalczyk
8 lat temu

penerów powinno sie tępić w odolanowie dużo takich…. ćpuny, złodzieje….

on
odpowiada  Tarchalczyk
8 lat temu

„My” przynajmniej nie uciekamy ze miejsca wypadku po śmiertelnym potrąceniu !!!!!!!!!

eb
8 lat temu

odwalcie się od Przemka i Tomka bo to moi kumple BK.

mieszkaniec
8 lat temu

Kto to moze być jak nie brat psychola Tomka W z Wiatracznej. Tylko coś nie słychać na mieście kto był jego kompanem do rozboju hahaha porażka a nasz michałek znowu podskakiwał i oberwał komedia hahaha

aniaa
8 lat temu

ktoś wie coś więcej

tosia
8 lat temu

no wiadomo takie rzeczy tylko w Odolanowie haha 🙂

on
8 lat temu

ciekawe kto w Odolanowie nosi przy sobie broń palną gazową??:>?

Darek
8 lat temu

Co to za AS-y ??

dzi...
odpowiada  Darek
8 lat temu

nie asy tylko debile

9
0
Napisz co o tym sądziszx