Burdy przy monopolowym. Miasto zareaguje?

Radny Łukasz Jędrzejak twierdzi, że przy ulicy Wiosny Ludów znów regularnie dochodzi do zakłócania porządku. Miasto już wkrótce zamierza ustosunkować się do tej kwestii.

Sprawa ciągnie się od sierpnia zeszłego roku. Już wtedy byłem proszony pierwszy raz o interwencję. Zgłosiłem temat straży miejskiej i policji. Sytuacja się unormowała, ale teraz przy Wiosny Ludów znowu dochodzi do regularnego zakłócania porządku. Ostatnio została nawet wybita szyba w witrynie sklepowej. Proszę o ponowne zajęcie się tą kwestią – apeluje Łukasz Jędrzejak.

Na jego słowa od razu zareagowały władze miasta. W tej chwili nie wiemy jednak, jakie zamierzają podjąć działania. Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego zapewnia, że już wkrótce pochyli się nad tym tematem. – Problem przy Wiosny Ludów jest związany z funkcjonowaniem sklepu nocnego. W ciągu dnia kłopotów nie ma, wszystko zaczyna się w godzinach nocnych. Na wniosek pana radnego odpowiemy w najbliższym czasie – zapewnia Beata Klimek.

Czy w Państwa ocenie przy Wiosny Ludów rzeczywiście regularnie dochodzi do zakłócania porządku? Co w tej sprawie mogą zrobić władze miasta?

Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod materiałem.

CZYTAJ  Oferty pracy - marzec 2023 - cz. 3

48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
naruto
7 lat temu

Częstsze patrole i spokojniej od razu.

:(
7 lat temu

Tyle szumu i nic nie robią. Nadal hałasy policja i menele. A ostatnia akcja…? Strach tam przechodzić jak już grabiami dla paru groszy atakują!

sztosz
odpowiada  :(
7 lat temu

Ogrodzić drutem kolczastym, rozłożyć kolczatki, spuścić psy, ustawić gniazdo karabinowe i strzelać.
Patrol policji specjalnie dla tej ulicy jest oddelegowany, co jeszcze można zrobić?
Przeszkadza mi chmara ludzi która co sobotę i niedziele kręci się w te i we wte po tej ulicy i hałasy, krzyki i śpiewy jakieś, proszę coś z tym zrobić…

Dzontrawolta
7 lat temu

Sam kupuje alkohol w tym sklepie. Nigdy nie zostałem zaczepiony przez osobę trzecią.
Jedyna osoba która jest groźna to „pani menel” która jest agresywna , krzykliwa i kłótliwa. Ale ona krąży po całym ostrowie nie tylko pod tym sklepem.

Sylwia
7 lat temu

Ten sklep na oczach stróży prawa Policji lamie prawo pijanym sprzedają alkohol i nieletnim nikt nad tym nie panuje bezprawie w centrum miasta strach tamtędy chodzić wieczorami a to samo centrum a w nocy i nad ranem syf kiła i mogiła a policja niby bezradna i władze miasta wstyd przed gośćmi którzy odwiedzają nasze miasto a dalej znowu niby gry a pewnie dopalacze kiedy to się skończy te chałupy bijatyki obrażanie Policji i przechodnich ludzi wyjazd z tym dziadostwem

Stały klient
odpowiada  Sylwia
7 lat temu

Wstyd przed gośćmi którzy odwiedzają miasto? Chyba cię pogięło. Tym gościem w nocnych godzinach jestem ja jak mi się gorzała niespodziewanie kończy i nie uważam, żeby się ktoś przede mną musiał wstydzić. Wstyd byłby wtedy gdyby mi sklep zamknięto!

obiektywny
odpowiada  Sylwia
7 lat temu

Sylwia, a co ty robisz w nocy i nad ranem na tej ulicy???!!! Idziesz do Domu Bożego??? Przecież jeszcze zamknięty!!! Chyba , że ci kiedys nie sprzedali , bo nie miałaś dowodu , i teraz się mścisz… HA HA!!! Widziałem na własne oczy że tam żądają dowodu od małolatów. … a co do nietrzezwych, to w każdej restauracji , jak ktoś kupi drinka i zamówi następnego, to już nie powinien mieć sprzedane i wezwana policja, bo już jest po spożyciu, rozumiesz??? to śmieszne!!!

Sylwia
7 lat temu

Ten sklep powinien być już dawno zamknięty ta ulica w nocy i wcześnie rano wygląda jak wysypisko śmieci pełno pijaków którzy zaczepiaja normalnych mieszkańców i gości naszego miasta którzy chcą pospacerować po centrum miasta niedaleko piękna konkatedra i Dom Boży a księża na to nic a sami na koledzie mówią ze się ta ulica boją chodzić co tam się wyprawia bijatyki krzyki niszczone mienie innych ludzi itp pani prezydent o wszystkim wie policja tez i nie potrafią poradzić sobie z tym problemem a sposób jest prosty tam łamane prawo jest codziennie wielokrotnie przecież nietrzeźwym nie można sprzedawać alkoholu a tam sami pijani kupują dać właścicielowi karę raz drugi i zwinie interes a ni z centrum miasta robić meline

STEFAN
7 lat temu

JESZCZE GORZEJ JEST WOKÓŁ SKLEPU CAŁODOBOWEGO PRZY UL. ŚMIGIELSKIEGO. WIELE INTERWENCJI A HAŁASY I BUTELKI NAGMINNIE WIECZORAMI I W NOCY . OGRANICZYĆ WRESZCIE SPRZEDAŻ ALKOHOLU W NOCY.

tt
7 lat temu

Z centrum robi sie slums, i raszkowska tez element widoczny pod clubem disko. Do likwidacji te sklepiki 24h. Patrol jest ale pod hebanem i wenusem bo po bramach orgie i toalety zacni goscie organizuja.

:)
7 lat temu

Wiosny Cudów 🙂

ewa
7 lat temu

Tam nawet w niedzielę rano zaczepiają.

Ostrów
7 lat temu

Jakie miasto tacy menele. Jeśli chcesz zmienić innych najpierw zmień siebie

48
0
Napisz co o tym sądziszx