Jechali nielegalnie na pace na dyskotekę

Udostępnij
Tweet

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód dostawczy marki Mercedes-Benz. W trakcie kontroli okazało się, że w części ładunkowej auta kierowca przewoził 5 pasażerów. Dodatkowo policjanci ustalili, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych.

+

9 stycznia br. ok godz. 23:30 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes-Benz, którego kierowca nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Bus został zatrzymany w miejscowości Parczew. Funkcjonariusze postanowili skontrolować auto i sprawdzić, co znajduje się w przestrzeni ładunkowej pojazdu. Okazało się, że w samochodzie dostawczym znajduje się, aż 5 osób.

Oprócz 25-letniego kierującego i dwojga pasażerów siedzących w kabinie pojazdu, aż 5 osób jechało w przestrzeni ładunkowej niezgodnie z przepisami. Pasażerowie auta w wieku od 17 – 27 to mieszkańcy powiatu sieradzkiego.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili dodatkowo, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych. Kierujący mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że jedzie wraz z pasażerami z Sieradza do jednej z ostrowskich dyskotek.

Samochód nie posiadał żadnego wyposażenia pozwalającego bezpiecznie przewozić taką liczbę osób. Nietrudno sobie wyobrazić, co mogłoby się stać w przypadku nagłego hamowania czy zderzenia z innym pojazdem.

Jak pokazuje powyższy przykład ani liczne kontrole, ani tragiczne zdarzenia na drogach nie wpływają na wyobraźnię kierowców, którzy nadal łamią przepisy o dopuszczalnej liczbie przewożonych osób, kierują bez uprawnień, czy siadają za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Kierowcy którzy w podobny sposób łamią prawo będą spotykać się ze stanowczą reakcją policjantów.

Sprawa nieodpowiedzialnego 25-latka trafi teraz do sądu.

Do bliźniaczo podobnego zdarzenia doszło już w październiku 2015 r.

Na dyskotekę na pace

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zamknięto znane miejsce rozrywki
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
n
8 lat temu

maluchem w osmiu na dyske to jest cos hehe

xxx
8 lat temu

Kiedyś się jechało maluchem na imprezę w 8 osób i było ok:) Ach te czasy fajne

Krzysztof
8 lat temu

Na Dyskoteki jeżdżą tyko bezmózgowce żeby się naćpać i wydymać bezmózgownice a nie żeby się kulturalnie

komentator
odpowiada  Krzysztof
8 lat temu

Jesteś głupi. A wiesz dlaczego? Bo nie wiesz co mówisz. Widocznie sam musisz jeździć na takie imprezy skoro skoro wygłaszasz takie poglądy. Jaki wniosek? Sam więc jesteś bezmózgowcem który ćpa i dyma bezmózgownice. Nie obrażaj kobiet kolego. Pozdro.

Krzysztof
odpowiada  komentator
8 lat temu

Ale to prawda i nie jestem bywalcem Dyskotek

komentator
odpowiada  Krzysztof
8 lat temu

Ale ja bywam bywalcem i nie odnoszę wrażenia że wszyscy ludzie zachowują się tak , jak to opisaleś w swoim poemacie. Nie ćpam, nie szukam okazji i podobnie z większością ludzi bawiacych się kulturalnie. Więc proszę nie obrażaj mnie, moich przyjaciół i kobiet.

Ha Ha xd
8 lat temu

Jak w Parczewie, to mogli jechać tylko do magnesu 😛

RRRRRRR
8 lat temu

KUR…. ZA NIC ROZUMU TA WIARA MA !!!!!!!

dj orgasm
odpowiada  RRRRRRR
8 lat temu

Jak mniemam , należysz do tej samej wiary , więc gratuluję braku rozumu:)

9
0
Napisz co o tym sądziszx