Wracała autostopem z Ostrzeszowa. Została porwana?

Jak podaje fakt.pl i ostrzeszowska policja, wczoraj wracała autostopem z Ostrzeszowa 30-letnia Danuta Stempin. Miała wsiąść do czerwonego busa na zgorzeleckich rejestracjach i ruszyć w stronę Mikstatu. Poinformowała o tym swojego męża SMS-em.

+

Zaginiona, to DANUTA STEMPIN – lat 30, zam. Kaliszkowice Kaliskie (gmina Mikstat)

Wymieniona w dniu 22 grudnia 2015 roku w godzinach 14:00-16:00 ostatni raz była widziana w miejscowości Ostrzeszów. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ubrana była w zimową kurtkę koloru granatowego, spodnie jeans koloru jasnego, posiadała przy sobie torebkę czarną na ramię oraz półbuty koloru jasnego.

Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada wiedzę o miejscu jej przebywania proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27- tel. 62/ 732 42 00 lub 997.

poszukiwana-30-latka

CZYTAJ  Zginął na Ukrainie. Osierocił czworo dzieci

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nie ważne
7 lat temu

coś tu nie pasuje.
czy jest sprawdzone, czy auto rzeczywiście było zepsute?
i linie lotnicze MUSZĄ udzielić informacji policji, a jak nie to jakiś nakaz ze sądu niech zdobędą.
i jeżeli chciałaby uciec to po co by miała wysyłać sms’a mężowi??
cholera jasna ludzie nie są ślepi i na pewno ktoś ją widział
ruszcie się wszyscy!

Sąsiad
7 lat temu

Ej wacio jak ona jest atrakcyjna to ty chyba jesteś ciepły

Sąsiad
7 lat temu

Już nie pierwszy raz jej się to zdarzyło tylko nie potrzeba afera. .. potrzebowała napewno nowych doznań co w jej wykonaniu normalne… głupi tylko mąż ze nic nie widzi co jego baba nas boku robi.

do Lusi
7 lat temu

Lusiu to jak wiesz gdzie leży prawda ..jak mniemam po twojej wypowiedzi.. To utnij spekulacje i wyjaw nam choć troche prawdy o co chodziło naprawde w calej sprawie, bo przyjmuje ona juz charakter globalny

Uuuu
7 lat temu

Tak

Uuuu
7 lat temu

Przecież to każdy już wie

Ja
7 lat temu

Znalazła się już????

Lusia
7 lat temu

Ludzie weźcie się naprawdę ogarnijcie!!! Zachowujecie się jak byście wszystko najlepiej wiedzieli, najlepiej powiedzieć że chciała sobie wolne zrobić. Nie znaliście jej, a przede wszystkim nie znacie całej tej sprawy, wypowiadacie się na temat czegoś o czym macie zero pojęcia, to tak jak byście ”oceniali książkę po okładce”. Nic na ten temat nie wiesz to nie komentuj.

namiętny Zbychu
7 lat temu

Świeżego knuta chciała:)

29
0
Napisz co o tym sądziszx