OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nosili przy sobie woreczek z amfetaminą. Wpadli

Ostatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Policjanci zabezpieczylimarihuanę, amfetaminę i metaamfetaminę. Zatrzymani za narkotykowe przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

+

Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejnych młodych ludzi, którzy jak się okazało podczas kontroli posiadali zabronione środki odurzające.

W miniony piątek policjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zatrzymali 20-letniego chłopaka, który posiadał przy sobie woreczek z marihuaną. Z kolei w sobotę, 28 listopada policjanci z Wydziału Kryminalnego kontrolując 22 i 23-latka znaleźli metaamfetaminę i marihuanę. Środki odurzające posiadał przy sobie również 21-latek, zatrzymany przez policjantów ogniwa prewencji. Chłopak posiadał przy sobie woreczek z zawartością marihuany. Natomiast zatrzymany w nocy z soboty na dzielę 20-latek posiadał amfetaminę. Także w trakcie zgłoszonej interwencji, w której mąż zgłaszającej wszczyna awantury, policjanci ujawnili przy awanturniku woreczek z metaamfetaminą.

Posiadając lub zażywając narkotyki narażamy się na odpowiedzialność karną za popełnienie przestępstw opisanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grożą kary więzienia. Zażywając narkotyki musimy również być świadomi, iż narażamy nie tylko własne zdrowie ale i życie.

Teraz wszyscy zatrzymani będą musieli się tłumaczyć przed sądem.

Przypominamy, iż posiadanie choćby najmniejszej ilości narkotyków w Polsce jest przestępstwem.

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Radwan
5 lat temu

Legalize necrophilia on psylocybin

heh
5 lat temu

dlaczego zaczęli ujawniać narkotyki? bo zaczęli przeszukiwać młodzież a wcześniej tego nie robili.

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x