Zatrzymano kierowcę ze śmiertelnego potrącenia w Czekanowie

Policjanci ustalili kierowcę ze śmiertelnego potrącenia w Czekanowie. Funkcjonariuszom ustalanie kierowcy, który odjechał z miejsca potrącenia zajęło kilkadziesiąt godzin. Do wypadku doszło w piątkowy wieczór.

+

Zatrzymanie kierowcy nastąpiło w niedzielę. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Tarchał Wielkich, który w piątkowy wieczór jechał drogą krajową nr 25 na Kalisz. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, mieszka tam jego partnerka. Niebieski Opel Tigra miał roztrzaskaną przednią szybę oraz dach. Młody mężczyzna ukrył go na rodzinnej posesji płachtą.

Ustaliliśmy, że na miejscu wypadku pozostał fragment lusterka, po którym policjanci ustalili samochód, który potrącił pieszego.  Następnie sprawdzali wszystkich właścicieli Oplów Tigra z powiatu ostrowskiego.

Internauci pisali pod poprzednim artykułem,  że pieszy miał się rzucać pod przejeżdżające auta.

opel-tigra

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Prezydent Duda będzie w regionie
Subskrybuj
Powiadom o

151 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sprawiedliwy
8 lat temu

Do Łukasza Sieraczka spotkamy sie na sadowej w Ostrowie!!!!
Do Mariusza Wojnowskiego spotkamy sie na sadowej w Ostrowie!!!!

sprawiedliwy
8 lat temu

Do Andrzeja Wawrzyniaka spodkamy sie na sadowej w Ostrowie!!!!

megi
8 lat temu

Dobry daj spokój . Idź siebie znajdź za GS a chłopakowi daj spokój. I odczekać się od niego. Ze ty Chlejesz to twoja sprawa.

dobry
8 lat temu

już informuje kierowca z tigry nic nie zrobili ma się dobrze i bawi się świetnie chla pod geesem i jeździ po pijaku nic się nie zmieniło tylko czekać kiedy następna tragedia kpi z policji i rozgłasza cytuje ..Jak by nie wiadomo o by się działo uciekać a zawsze się wytłumaczysz frajerzy

sprawiedliwy
8 lat temu

halo halo kochano redakcjo co tu taka cisza co z zarzutami mordercy uciekiniera ludzie chcą wiedzieć czy można spokojnie chodzić po Tarchałach bo pijany nawet rowerem zrobi krzywdę. co lepiej uciekać czy czekać na policje bo z tego co się słychać i widać to lepiej uciekać co by się nie stało uciekać ……………chować się >>>>>

megi
8 lat temu

Ludzie dajcie już spokój !

megi
8 lat temu

Tarchalach weź rozpędz się a ściana sama się znajdzie. Co boli cie czy co dupe ci ściska żałosny jesteś. Prymityw dno społeczne zobacz czy za GS cie nie ma .

1 8 9 10
151
0
Napisz co o tym sądziszx