Trzytysięczna Karta Seniora wręczona

Udostępnij
Tweet

Niezwykle dynamicznie rozwija się program Ostrowska Karta Seniora. Dzięki kolejnym partnerom projektu, a jest ich już ponad stu, posiadacze Karty korzystać mogą z licznych ulg dotyczących zakupu towaru lub usług. Przekłada się to na zainteresowanie posiadaniem Ostrowskiej Karty Seniora. Bogumiła Marciniak odebrała z rąk Ewy Mateckiej Kartę z numerem 3000. Warto dodać, że ostrowscy seniorzy złożyli już blisko cztery tysiące wniosków o przyznanie Karty.

+

Zastępca prezydenta Ostrowa Ewa Matecka wręczyła Bogumile Marciniak trzytysięczną Kartę Seniora. Pani Bogumiła odebrała Kartę wraz z mężem Andrzejem – posiadaczem Karty numer 2999.

Już trzy tysiące mieszkańców naszego miasta posiada Ostrowską Kartę Seniora. To dla partnerów programu znacząca ilość potencjalnych klientów, a dla posiadaczy Kart możliwość korzystania ze zniżek. Liczę, że w szerokiej ofercie programu znajdziecie Państwo jak najwięcej interesujących propozycji, z których warto będzie skorzystać – mówiła Ewa Matecka.

Funkcjonujący zaledwie od kliku miesięcy program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Ostrowscy seniorzy od 1 lipca tego roku złożyli już niemal 4 tysiące wniosków o wydanie Ostrowskiej Karty Seniora. Posiadacze Ostrowskiej Karty Seniora mogą korzystać z ulg i preferencji przygotowanych przez miasto i ponad 100 prywatnych partnerów programu.

– Zachęcamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia do składania wniosków o wydanie karty i korzystanie z bogatej oferty przygotowanej przez partnerów programu i miasto– dodaje wiceprezydent miasta.

Wnioski o wydanie Ostrowskiej Karty Seniora można pobrać ze strony internetowej www.umostrow.pl w zakładce Ostrowska Karta Seniora lub w Referacie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego (parter).

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Policja nie odpuszcza. Hałasujący motocykliści i kierowcy quadów wkrótce wpadną
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx