Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

51-latek w rękach policjantów. Mężczyzna od ubiegłego roku był poszukiwany listem gończym za wcześniej popełnione przestępstwa.

+

W sobotę, 7 listopada policjanci z Nowych Skalmierzyc zauważyli mężczyznę przechodzącego obok komisariatu, który na widok funkcjonariuszy natychmiast pobiegł za budynek naprzeciwko. W związku z tym mundurowi podjęli pościg i postanowili wylegitymować mężczyznę. Po chwili był on już w rękach funkcjonariuszy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

Wobec mężczyzny sieradzki Sąd wystosował list gończy w związku z popełnionymi przestępstwami m.in. oszustwami i przywłaszczeniu mieni oraz z art 178a§1 mówiącym o kierowaniu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego. Poszukiwany listem gończym mężczyzna od czerwca 2014 roku ukrywał się przed organami ścigania.

51-latek trafił tego dnia do policyjnego aresztu.

CZYTAJ  Zebrano 96% na Maksia. Są złe wieści

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zbych
7 lat temu

Wystarczyłoby zamienić miejscami „przechodzącego obok komisariatu” i „mężczyznę”. Już byłoby to logiczne. Wstyd, żeby dziennikarz i osoba pisząca artykuły w Internecie, nie umiała poprawnie utworzyć zdania.

kazimierz w.
7 lat temu

Składnia rzeczywiście nieszczęśliwa- przypomina stary slogan reklamowy: „SMALEC DOMOWY Z MIĘSKIEM MOJEJ BABCI”

belfer
7 lat temu

Fajna składnia pierwszego zdania: „…zauważyli mężczyznę przechodzącego obok komisariatu, który na widok funkcjonariuszy natychmiast pobiegł…” Kto pobiegł? Komisariat pobiegł? No ale poprawnej składni uczą w szkole, a Pan Redaktor – no cóż – wiadomo – bez szkół…

3
0
Napisz co o tym sądziszx