Panika po zamachu w Paryżu. PiS nie powie „STOP” uchodźcom?

Polska powinna się obudzić i powiedzieć „STOP” uchodźcom – takie komentarze dominują na portalach społecznościowych po zamachu w Paryżu. W Ostrowie rozmawialiśmy na ten temat z wicestarostą ostrowskim i aktualnym posłem z ramienia PiS Tomaszem Ławniczakiem.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/11/lawniczak-po-zamachach.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/11/zamachy2.jpg”]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skradli elektroodpady, ale nagrał ich monitoring
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
macari
8 lat temu
Białas Jan
8 lat temu

Oczywiście, że nie wszyscy islamiści, to terroryści, ale jak ci terroryści wejdą w tłum Francuzów, to jak ich rozróżnić i skąd wiadomo kiedy ryba pije wodę? Dlatego wolę mieszkać w Polsce niż we Francji.

ramzes smażony
8 lat temu

POLSKA DLA POLAKÓW .BARY MLECZNE ,A NIE KEBABY !!!!

Obcy u siebie
odpowiada  ramzes smażony
8 lat temu

Uważaj co piszesz, bo rzecznik praw obywatelskich stwierdził w TVN, że takie stwierdzenie powinno być ścigane przez wymiar sprawiedliwości i jest niezgodne z konstytucją.

kefir
8 lat temu

Islamy to dzicz, wiadomo (głównie sunnici) ale latami siedzieli u siebie i nic złego Białym Ludziom nie robili bo ich do siebie nie ściągaliśmy. Czuję w kościach i swoim kefirowym nosem, że za całą hecą z rozrabiającymi brudasami stoją żydzi. Ci z Izraela, bo brudasy zajmą się teraz Białymi Ludźmi a nie góralami ze Wzgórz Golan, ci z USA, bo ten sam mieli bigos z nimi,i ci z Europy, bo wprawdzie Unia Europejska założona, kołchoz obstalowany i narody zagnane do zagrody, ale brykają! Nie wszystkie łatwo się dają na postronkach prowadzić. A taki wróg zewnętrzny (Rosja coś nie bardzo pasuje, zatrzymali się odbierając swoje od banderlandu i nijak nie chcą dalej rozrabiać) stwarza poczucie zagrożenia i juz krok tylko do wspólnej armii europejskiej. Co przeróbkę kołchozu na superpaństwo by juz zakończyło. Później tylko wspólna waluta dla wszystkich, na co przecież każdy się zgodzi, bo i państwo wspólne i armia przeciw wspólnemu wrogowi.Później knebel w gębę za mowę nienawiści i ZSRR bis jak się patrzy!
Nie ufam żydom i moim zdaniem taki mają scenariusz.

Kazik
odpowiada  kefir
8 lat temu

Być może, że masz rację. Ja uważam, że Francja padła ofiarą „otwartego społeczeństwa”, czyli „róbta co chceta” pod nazwą „poprawność polityczna” oraz walki z chrześcijaństwem (Kościołem Katolickim). Przeglądając karty historii Francji w ciągu ostatnich 40 lat widać, że w okresie między rokiem 1996, a 2012, czyli przez 16 lat nie odnotowano we Francji ani jednego większego zamachu. Tak się składa, że przez te lata rządziła we Francji prawica, na stanowisku prezydenta oraz w parlamencie. Zwracam uwagę, że we Francji dzieją się różne dziwne rzeczy, gdy przy władzy są „postępowi” socjaliści, czyli lewizna. W liście, w którym IS przyznają się do ataku, napisali „Zaatakowaliśmy stolicę nierządu i rozpusty”. Czyli ich religia, ich Koran, ich kamieniowanie, ich ścinanie głów, mają być teraz znakiem Europy?

kefir
odpowiada  Kazik
8 lat temu

Tak. Oczywiście chodzi tu o „społeczeństwa otwarte”. Tylko że nie wierzę, aby to Europejczycy sami sobie coś takiego ufundowali. Dlatego też źródło tej „otwartości” widzę z zewnątrz. Moim zdaniem to żydowscy miliarderzy wspólnie z ich religijnymi przywódcami prowadzą projekt panowania nad światem. Kolejny już. Ostatni przeprowadzali w Rosji. Teraz im tam nie pozwalają na rozmaite majdany i „prawa człowieka i obywatela”, przez co Putin robi teraz za wroga nr 1 Europy. Pijany Jelcyn lepiej pasował koszernym. Multi kulti, hojne zasiłki, bardzo niskie kary za przestępstwa, brak kary śmierci, wszystko to zaprasza islamską hołotę do rozrabiania. Powodem rozkładu Europy jest jak mówisz poprawność polityczna, to knebel założony społeczeństwom, ale to się samo nie zrobiło. Ktoś tym kieruje. Żydzi.

Kazik
odpowiada  kefir
8 lat temu

Po przeczytaniu Pana komentarza pomyślałem, że może byłoby dobrze wyprzedzić wypadki i pójść w przyszłe czasy. Dziś islamscy radykałowie chcąc wprowadzić szariat za pomocą terroryzmu, napotykają opór społeczny. Jednak gdy radykalny islam stworzy partię polityczną (z dobrym PR-em) i będzie powoli, systematycznie wprowadzać prawo muzułmańskie, a społeczeństwo zmiany zaakceptuje Będzie szczęśliwe, że radykalni muzułmanie „ucywilizowali się”. A zwycięstwo partii ogłaszane jako zwycięstwa demokracji i tolerancji. Media ogłoszą, że demokracja zwyciężyła terroryzm. Olbrzymia rozrodczość i migracje sprawią, że partia muzułmańska stanie się najpotężniejszą partią we Francji. Popierać ją będą nie tylko współwyznawcy, ale również wielu Francuzów widząc większe zagrożenie we Froncie Narodowym. Powtórzy się sytuacja z Niemiec z lat 30-tych gdy wielu Niemców zagłosowało na NSDAP dlatego, że bardziej nienawidziło komunistów i konserwatystów. Gdy partia muzułmańska obejmie demokratyczną władzę, wówczas stanie się to co w Niemczech czy ZSRR. Nastąpi totalitaryzm skierowany przeciw „niższej rasie” bądź ‘wrogom ludu”. Zniszczeniu ulegnie nie tylko Kościół katolicki, ale również prawa cywilizacji europejskiej. Zastąpią je „muzułmańskie prawa człowieka”, „muzułmańskie prawa kobiet” czy „muzułmańska tolerancja”. Prawo szariatu spokojnie wejdzie drzwiami demokracji. Przepraszam za mój Kasandryzm

CS GO
8 lat temu

Byłem w wojsku 20 lat temu i każdy kto odsłużył swoje doskonale wie że nawet z tych zniewieściałych i gejowatych chłopczyków w damskich spodniach wojsko zrobiłoby prawdziwego faceta a tak mamy to co chodzi po ulicach– chłopców z torebkami

komentarz
8 lat temu

Mówienie ” Stop” uchodźcom nic nie da. Terroryści jeśli będą chcieli się dostać w jakikolwiek zakątek świata to i tak się tam dostana, więc ograniczanie czy też powstrzymywanie napływu uchodźców do Europy nie powstrzyma fali terroryzmu na świecie. A ” niecywilizowane bydło” to Ci którzy piszą tutaj takie komentarze jak Osobnik pod ps.”Taka prawda:” A prawda jest taka, że gdyby Amerykanie nie wsadzali kija w mrowisko zwane Bliskim Wschodem, to Saddam Husein i inni trzymałby teraz tych terrorystów za mordę a na świecie byłby spokój. ” Kto mieczem wojuje od miecza ginie”

60latek
odpowiada  komentarz
8 lat temu

MASZ RACJĘ! Otwarto przysłowiową puszkę pandory.

Taka prawda
8 lat temu

nie jestem rasistą zawsze to podkreślam będąc w Niemczech czy we Francji jednak po atakach w europie pakował bym to niecywilizowane bydło do autokarów i wywoził z powrotem do Syrii niech się tam pozabijają jak tak bardzo to kochają .

33
0
Napisz co o tym sądziszx