Ostrowski żużel straci wielki talent?

Norbert Krakowiak to wielki żużlowy talent. Ostrovia miała mieć z niego sporo pożytku w najbliższych latach, ale w obliczu niepewnej przyszłości klubu ten zawodnik może zmienić barwy klubowe. Krakowiak ma zaledwie 16 lat, ale już spore umiejętności.

+

Potwierdził je między innymi podczas niedawnego 63. Turnieju o Łańcuch Herbowy, który zakończył sezon żużlowy w naszym mieście. W tych zawodach junior MDM Komputery ŻKS Ostrovii wywalczył osiem punktów i zajął wysokie szóste miejsce. Od razu zwrócił na siebie uwagę czołowych ekip w naszym kraju. W tej chwili żużlowcem bardzo poważnie interesuje się KS Toruń. Menedżer tej ekipy Jacek Gajewski miał już spotkać się z ojcem młodego zawodnika, który jest bardzo zainteresowany występami na Moto-arenie. Krakowiak stworzyłby tam duet juniorski wraz z czołowym polskim juniorem Pawłem Przedpełskim.

16-letni żużlowiec jest związany z Ostrovią, ale klub z naszego miasta nie jest pewny występu w rozgrywkach ligowych w przyszłym roku. Warto przypomnieć, że sytuacja Ostrovii jest bardzo trudna. Jak już wcześniej informowaliśmy, klub nie spłacił zobowiązań za korzystanie ze Stadionu Miejskiego wobec miasta, a jego łączny dług wynosi około miliona złotych. Jeśli w Ostrowie sprawdzi się czarny scenariusz, to młody Krakowiak nie będzie mieć problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy. Torunianie nie są jedynym klubem, który widzi go w swoich szeregach.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kufa
8 lat temu

Co wiecie a ty marek nie siej kłamstw bo przez ciebie żużel w ostrowie wygląda jak wygląda Krakowiak zostaje w ostrowie

Błażej
8 lat temu

Dobre. Widzę że w Ostrowie jak na razie to udaje się tylko Gwiazdka na Rynku

info pewne
8 lat temu

Krakowiak już jest po słowie z działaczami z ekstraligi…

3
0
Napisz co o tym sądziszx