Panika po zamachu w Paryżu. PiS nie powie „STOP” uchodźcom?

Polska powinna się obudzić i powiedzieć „STOP” uchodźcom – takie komentarze dominują na portalach społecznościowych po zamachu w Paryżu. W Ostrowie rozmawialiśmy na ten temat z wicestarostą ostrowskim i aktualnym posłem z ramienia PiS Tomaszem Ławniczakiem.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/11/lawniczak-po-zamachach.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/11/zamachy2.jpg”]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Powiat nagrodził ludzi sportu
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
CS GO
8 lat temu

Mam nadzieję że Antek Macierewicz wprowadzi obowiązkową służbę wojskową bo na chwilę obecną nie ma kto bronić naszego kraju,następnie obstawić szczelnie granice i strzelać do kozojebców! A te debile u władzy chyba są ślepe,każdy z tych”uchodżców” ma europejczyka za innowierce co zgodnie z Koranem oznacza pogardę wobec chrześcijan i jego zabicie.Nie dla ciapatych brudasów w Europie!!!!!!!!!

13
odpowiada  CS GO
8 lat temu

Rozumiem,że Ty na ochotnika zgłaszasz się do wojska by bronić granicy, czy może pierwszy się będziesz chował za plecami innych ?

ola
odpowiada  CS GO
8 lat temu

I kto w te kamasze pójdzie? Te cherlawe chłopaczki w opuszczonych spodenkach bądź z brodami niczym drwal? No bez jaj….

Coś dla arabów
8 lat temu
kefir
8 lat temu

Cała Polska krzyczy z nami, wyp***dalać z uchodźcami!

kefir
8 lat temu

Jak najszybciej należy wyjść z unijnego chlewa! Na Odrze i Nysie Łużyckiej postawić mur, żeby nam tu śmierdziele nie przyłaziły. Głupki na zachodzie niech się kiszą z islamską hołotą, ale od Polski wara!

dym
odpowiada  kefir
8 lat temu

A co postawisz na Bugu !!!

kefir
odpowiada  dym
8 lat temu

To prawda. Tam tez trzeba mieć na oku banderowców.

Kazik
8 lat temu

Islam jest taki jaki jest od ponad tysiąca lat. Wojna, agresja i przemoc stanowią fundament tej religii i tu nic nie zmieniło się od czasu gdy prorok Mahomet osobiście dokonywał kolejnych rzezi swoich wrogów. Od tysiąca lat islam nie zmienił się. Ludzie Ci chcą postępować jak ich prorok. Chcą brać udział w dżihadzie, walczyć w niewiernymi na wezwanie kalifa, podbić dla islamu świat. Zemścić się za faktyczne lub urojone upokorzenia doznane od Zachodu. Tak po prostu jest. Zaprzeczanie temu, udawanie że problem nie istnieje, obalanie zapewniających stabilność reżimów, zapraszanie do Europy rzesz muzułmanów, wśród których muszą znajdować się setki i tysiące potencjalnych dżihadystów jest jak wkładanie ręki do klatki wściekłego psa. Problemem nie są muzułmanie. Są nim sami Europejczycy, którzy ogarnięci szaleństwem religii „postępu” i „praw człowieka” stracili instynkt samozachowawczy.

Pani
odpowiada  Kazik
8 lat temu

A prawda jest z tego taka że mszczą się za nie stojącego ptaka…a tak poważnie…jest chyba jakieś prawo pozwalające niewpuszczania nieobywateli UE bez dokumentów.

Kazik
odpowiada  Pani
8 lat temu

Fakt Google umieścił „naszego” bociana w Święto Niepodległości jako znak Polski niepodległej… protestowała Pani poseł Pawłowicz. No ale stało się, Polska jest kojarzona z tym ptakiem… http://niezwykle.com/dla-arabow-rozpoczal-sie-sezon-polowan-na-bociany-dziwny-smak-bardzo-miekkie-0-procent-smrodu/

60latek
odpowiada  Kazik
8 lat temu

Chrześcijaństwo też w ciekawy sposób wplatało się ze swoją religią do państw takich jak Polska.

Kazik
odpowiada  60latek
8 lat temu

Tak, ale żyjemy tu i teraz, a to jest wiek XXI. Z nicku Twojego wnioskuję, że jesteś doświadczonym i z wiedzą w temacie historia chrześcijaństwa. Byłbym również wdzięczny gdybyś pokazał kiedy to Papież nawoływał do zamachów terrorystycznych względnie likwidacji innych nacji.

P.R.
8 lat temu

„Potwierdzenie medialnych doniesień: drugi z podejrzanych o dokonanie zamachów w Paryżu najprawdopodobniej przybył przez Grecję – poinformował Reuters, powołując się na greckie źródła rządowe”
Czy jeszcze ktoś uważa, że na teren Europy dostały się tylko matki z dziećmi i inni, którzy uciekli „spod kul” ISIS ? (dziwne, że większość to młodzi „wypasieni” faceci). To po prostu inwazja islamu na Europę!!!!!!!!!!!!!

Jasio
8 lat temu

Panie Lawniczak reprezentuje Pan Partie,ktorej czlonkowie maja serca wypelnione miloscia do blizniego ,jak nasz Wielki Wodz,Naczelnik Jaroslaw ,nasz Wielki Prezydent i Wielka Beata.Nie widze i nie slysze o milosci Kosciola do Uchodzcow.UCHODZCCY -uciekaja przed teroryzmem,ktory mieli kazdego dnia….A przyjecie 7 tysiecy ludzi potrzebujacych pomocy to jest problemem w Polsce ,w Polsce w ktorej bedzie niedlugo „krajem mlekiem i miodem plynacym”,Pan Lawniczak Pan grzeszy mowiac te slowa….Problem uchodzcow ,to problem wielowarstwowy…7 tysiecy ludzi ,ktorzy potrzebuja naszej pomocy TERAZ. Przespal Pan lekcje historii,na ktorych mowiono o wspanialej tolerancji Polski ,Polska byla panstwem tolerancji ,panstwem w ktorym osiedlali sie ludzie przesladowani za poglady ,za religie…7 tysiecy ….Prosze porozmawiac ze swoim spowiednikiem ,moze pomoze pomoc Panu wybraniu dobrej drogi,drogi milosci.

XEN
odpowiada  Jasio
8 lat temu

Jasio, jak jesteś tak miłosierny i solidarny, to przyjmij chociaż jednego uchodźcę do swojego domu i go utrzymuj wtedy uwierzę w twoją bezinteresowne dobre serduszko. Poza tym naucz się używać polskich znaków, chyba że ci wszystko jedno czy robisz komuś laske, czy łaskę.

Ostrów?
8 lat temu

Widzę, że Ostrów leży we Francji :D? Od kiedy się to zmieniło?
Nie rozumiem tego pisarka, gdy PO było, to było ŹLE… dlatego też wybraliśmy komunę. Oni siedzą za nasze to też źle. PIS zły, Nowoczesna pewnie też oraz Kukiz.
Dlaczego ten portal sieje popłoch oraz pokazuje tylko jedną stronę medalu z wydarzeniami lub nie jest w stanie pokazać osób oskarżonych niesłusznie przez ten portal, kiedy przekazują swoje informacje odnośnie danej sprawy.

Ja
8 lat temu

MAMY W KRAJU SWOICH I Z NIMI TRZEBA ZROBIĆ PORZĄDEK ŁAŻĄ Z RÓŻAŃCAMI W OKÓŁ SEJMU I OD PIĘCIU LAT PO KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU Z MAŁYM GURU .PODOBNIE BYŁO Z TYMI PSAMI Z PARYŻA

frank
8 lat temu

Jeżeli ktoś myśli, że PiS spełni swoje obietnice wyborcze, jest po prostu głupi i dał sie nabrać.

Betroo
odpowiada  frank
8 lat temu

a jeśli liczył, że PO spełni to jaki był? tak tylko pytam, z czystej ciekawości:-)

Pani
odpowiada  Betroo
8 lat temu

Obietnic wyborczych nikt nigdy nie spełnił i nie spełni.dlatego proponuję nie nakręcać w się w tym temacie.

33
0
Napisz co o tym sądziszx