Dera ministrem w Kancelarii Prezydenta!

Andrzej Dera zostanie ministrem w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy! Pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego poseł nie wystartował w ostatnich wyborach parlamentarnych, bo tłumaczył, że ma inne plany na przyszłość. Teraz przestały być one tajemnicą.

+

Dera pracę w Kancelarii Prezydenta rozpocznie w przyszłym tygodniu. To zaskakujący zwrot w karierze politycznej ostrowianina. Po odejściu z Prawa i Sprawiedliwości i utworzeniu Solidarnej Polski, wydawało się, że jego przyszłość w partii Jarosława Kaczyńskiego jest rozdziałem zamkniętym.

Nowy projekt Dery, który tworzył między innymi z Beatą Kempą i Zbigniewem Ziobro, jednak „nie wypalił”. Prezes PiS postanowił dać „buntownikom” drugą szansę. Wszyscy zwrócili się ponownie ku byłej partii i otrzymali kredyt zaufania. Ziobro został ministrem sprawiedliwości, Kempa będzie szefową Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a Dera rozpocznie pracę u boku Andrzeja Dudy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M43
8 lat temu

Jaki prezydent -taka kancelaria

bul bul
8 lat temu

LIKWIDATOR WZUW OSTROW PYSZALEK Z LAPKAMI W KIESZENI PODCZAS PROTESTU PIELEGNIAREK W OSTROWSKIM SZPITALU SPOLECZENSTWO MIASTA JUZ DAWNO GO SKRESLILO ALE JAK WIDAC CIAGNIE RYJ DO KORYTA

KOLO
8 lat temu

BRAWO KEFIR masz 1000 % racji tylko tak można pozbyć się miernot .

OSTROWINKI I OSTROWIANIE
8 lat temu

I JESZCZ ŻONKE DO PAŁACU ZWERBUJE…..

izi
odpowiada  OSTROWINKI I OSTROWIANIE
8 lat temu

Do pałacu chyba te złote klamki i deski klozetowe pucować Wielmożnej Pani Agacie(macie czyste).

aaa
odpowiada  izi
8 lat temu

widać że marzy ci się taka posada przegrani platformersi

Były PiS-ior
8 lat temu

No to PiS mojego głosu już nie dostanie.

frank
8 lat temu

Jeśli takie miernoty zasiadają na takich stanowiskach to nie dziwię się że to państwo tak funkcjonuje. Gdybyście choć trochę inteesowali sie polityką i zaczęli myśleć, to wiedzielibyście, że żaden mądry polityk nie wystawiiłby w wyborach samorządowych konkurencyjnej listy, która byłaby 2. lista prawicową, bo wiadomo że obie te listy skazane są na przegraną i tak się stało. Tak zrobił Dera, dzięki któremu PiS nie ma dziś żadnego radnego w mieście. oto dowód na jego „wielkość”.

Jasio
8 lat temu

Minister? Ministrant,

Apelujący9
8 lat temu

To tak samo jak p. Urbaniak został posłem… byle gdzieś na te kilka lat się uczepić dobrze płatnego stołka…o zgrozo… tylko Korwin i Kukiz zrobią porządek w tym chorym Państwie !

27
0
Napisz co o tym sądziszx