OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Czterej nożownicy zatrzymani

W weekend policjanci zatrzymali czterech mężczyzn biorących udział w pobiciu z użyciem noża. W wyniku zdarzenia ranny od ciosu nożem został jeden z mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Zatrzymanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W weekend, około godziny 23:00, pod drzwiami domu jednej z mieszkanek Ostrowa Wielkopolskiego przy ul. Długiej pojawiło się czterech mężczyzn. Jeden z nich miał na twarzy założoną kominiarkę. Mężczyźni posiadali przy sobie również noże.

Kiedy 35-latka otworzyła drzwi, mężczyźni usiłowali wejść do mieszkania, jednocześnie grożąc kobiecie pozbawieniem życia. Na jej wołanie o pomoc na miejscu, pojawił się mąż, wobec którego mężczyźni również skierowali groźby. Spłoszeni krzykami napastnicy uciekli jednak z miejsca zdarzenia, a małżeństwo powiadomiło policję.

Niedługo później, dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał kolejne zgłoszenie, tym razem o groźbach i uszkodzeniu ciała. Działanie było takie samo. Sprawcy również używali niebezpiecznego narzędzia w postaci noża. Mieszkance Ostrowa Wielkopolskiego, której grożono udało się uciec i powiadomić swojego syna, który wyszedł do napastników. Został przez nich zaatakowany i dwukrotnie ugodzony nożem. Doznał rany ciętej szyi oraz nadgarstka i w wyniku tych obrażeń trafił do szpitala.

Zanim rodzina zdążyła powiadomić policję, napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji policjantów ostrowskiej patrolówki, udało się zatrzymać całą czwórkę. Policjanci w toku wykonywanych czynności ustalili, że obie sprawy mają ze sobą związek. W obu przypadkach przestępstw dopuścili się ci sami mężczyźni. Policjanci ustalili dane personalne wszystkich napastników, którymi okazali się mężczyźni w wieku od 15 do 27 lat.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu z użyciem noża i gróźb karalnych. Za przestępstwa te grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wobec trójki mężczyzn zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego, natomiast sprawą nieletniego zajmie się Sąd Rodzinny.

POLECANE NEWSY
45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomi
3 lat temu

To zwykle pedalki byli.dwoch z nich robilo mi laske!

rejtan
6 lat temu

Szkoda tylko brata bo malo brakowalo a zyciem by za idiote przeplacil!

rejtan
6 lat temu

Ciota Grzegorz tylko placze i za mamusia sie chowa a po pijanemu wypisuje sms bo wielki hojrak x niego

prawda
6 lat temu

im tylko chodziło o Grzegorza który y jak zawsze sra w gacie i płacze na celi bo chciał wrócić do kobiety która go zostawila. I wychowuje sama 4 dzieci. I piąte ma dziecko z innym mężczyzną i teraz ma życie .bo nie ma damskiego boksera w domu który ją bił i szyby wbijal. Siadał dzieciom na psychikę i odgrazal się ze ich wszystkich pozabija siekierą

M
odpowiada  olloo
6 lat temu

Możliwość obrony i właśnie posiadanie tego gnata, może nawet takiego, którym poradzę sobie z 4 na raz. Teraz nie mogę go mieć (legalnie) za to ci czterej jak zechcą to będą mieli. Pojmij tą logikę.

olloo
odpowiada  kefir
6 lat temu

kefirek a co ci da jeden gnat jak do drzwi podejda czterej uzbrojeni w cztery gnaty ?

marian
6 lat temu

Zatrzymani i wyrok w zawieszeniu

śmiechu warte
odpowiada  Ormowiec
6 lat temu

spisani i wolni spokojnie mogą wrócić i dokończyć spaprana robotę

kefir
odpowiada  OdonDeLagery
6 lat temu

Czy Ty czytasz to co piszesz przed wysłaniem? W jaki sposób ma się obronić drobna kobieta albo normalny facet przed kilku zbirami z nożem? Sam może masz 2 metry i 130kg wagi, ale nie każdy jest tak świetnie zbudowany i nie każdy umie się bić. Broń powinna być dostępna powszechnie, a gnat w każdym domu powinien leżeć w szafce przy drzwiach żeby sobie wziąć w rączkę jeśli goście nie znani.

kolega
odpowiada  mocarz
6 lat temu

Ok mówisz i masz daj adres

45
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x