Nowoczesna ściema. „Jedynki” Petru czyli Platforma bis

Niedawno w naszym mieście gościł Ryszard Petru. Lider Nowoczesnej rozmawiał głównie z lokalnymi dziennikarzami, bo na ostrowskim rynku od jego zwolenników więcej było nawet gołębi.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/nowoczesna.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/nowoczesna.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/nowoczesna-jedynki.jpg”]

Mimo wszystko Petru cierpliwie odpowiadał na pytania dotyczące programu partii. Spotkanie było także okazją do poznania kandydatów Nowoczesnej, na których w nadchodzących parlamentarnych wyborach będą mogli głosować mieszkańcy Ostrowa.

Petru podczas spotkania w Ostrowie krytykował także ostatnie osiem lat rządów Platformy Obywatelskiej. Nie potrafił jednak w żaden sposób udowodnić, że jego ugrupowanie nie jest tak naprawdę zapleczem aktualnie rządzącej partii. I trudno się dziwić, że lider Nowoczesnej szybko i umiejętnie zmieniał temat, kiedy padały takie pytania. Warto bowiem zauważyć, jaką przeszłość mają ludzie startujący z pierwszej pozycji na jego listach. Dla przykładu – Adam Szłapka, który pojawił się na początku naszego materiału, to były pracownik Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Działaczy związanych z PO w Nowoczesnej jest jednak całe mnóstwo.

Ryszard Petru i jego ludzie mówią o prostych podatkach. To Polacy już jednak słyszeli. Bardzo zbliżone poglądy głosiła nie tak dawno Platforma Obywatelska i jak się później okazało oszukała Polaków. Tym razem ten sam zabieg stosują jej nowocześni ludzie.

Pełna lista „jedynek” powiązanych z PO.

nowoczesna2

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Archaiczny
8 lat temu

Jak to jest w tej nowoczesnej Polsce z tą ciszą wyborczą? Dlaczego gdy wracałem dzisiaj z balu o 00:10 nie miałem w skrzynce dla poczty na płocie żadnych przesyłek, a nad ranem miałem ulotkę która namawiała mnie na głosowanie względem jednych z kandydatów do sejmu i senatu? Nie podam ugrupowania które złamało ciszę wyborczą, bo wiem, że przy dzisiejszym wymiarze sprawiedliwości sam mógłbym zostać oskarżony o jej złamanie.

kit
8 lat temu

unia demokrartczna >unia wolości > platforna obywatelska > nowoczesna > ciekawe co przy nastepych wyborach

kefir
odpowiada  kit
8 lat temu

Po drodze jeszcze KLD, gdzie Tusek zdobywał pierwsze szlify. „Panowie policzmy głosy”.

Wolnorynkowiec
odpowiada  kefir
8 lat temu

Po drodze był jeszcze Twój Ruch… Sami widzimy – oni zawsze głosowali „za” projektami Platformy, platforma nigdy nie głosowała za ich projektami 🙂

Myślący Nowocześniej
8 lat temu

Nowoczesna wygrała kolejny proces w trybie wyborczym.
Zgodnie w wyrokiem sądu Pan Paweł Tanajno ma zakaz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o nielegalnym finansowaniu Nowoczesnej i nieprawidłowościach przy zaciąganiu kredytu bankowego.
Zastanawiam się ile czasu musi upłynąć, by konkurenci polityczni przyjęli do świadomości fakt, że Nowoczesna jest partią, która w odróżnieniu od niektórych, chce odpowiedzialnie i racjonalnie działać na scenie politycznej.

Jan
odpowiada  Myślący Nowocześniej
8 lat temu

i POstępowo w dodatku.

@jan
odpowiada  Jan
8 lat temu

I nie PiSze tylko: ” DAMY RADĘ ” ….. komu?

Pati
odpowiada  Myślący Nowocześniej
8 lat temu

Minimum 4 lata,bo teraz bedzie rzadzil ciemnogród i mohery, z Rydzykiem na czele,wiec trudno o zdrowe myslenie nie mowiac o kroku naprzód dla lepszej Polski.

Obserwator
8 lat temu

Bo chodzi o to, żeby znów tak pozmieniać, żeby zostało po staremu. Taka sztuczka miała miejsce przez powołanie PO do życia i znów rządziła Unia Wolności.

Paweł
8 lat temu
26
0
Napisz co o tym sądziszx