OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Anonimowa wojna w II LO

Tak złej atmosfery w II Liceum Ogólnokształcącym nie było już dawno lub nigdy. Najdobitniej świadczą o tym relacje pomiędzy nauczycielami, którzy są bardzo podzieleni. Cały konflikt ogniskuje się wokół dyrektora szkoły, który jest przez wielu z nich mocno krytykowany. Jak podkreśla część grona pedagogicznego, tak złego szefa jeszcze nie mieli.

+

A warto podkreślić, że zarzuty wobec dyrektora są naprawdę poważne. O całej sprawie dowiedzieliśmy się z anonimów, które w ostatnim czasie regularnie trafiały do naszej redakcji. Dyrektor Karol Marszał w rozmowie z nami odpiera wszystkie oskarżenia. Jak twierdzi, są to działania celowe.

164 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
uczennica
4 lat temu

II LO nie zamieniłabym na żadną inną szkołę. Nauczyciele są świetnymi pedagogami oraz wartościowymi osobami, ludzie są bardzo otwarci i życzliwi, a atmosfera w szkole jak najbardziej sprzyja nauce, tylko dziwne i niepotwierdzone plotki powodują, że szkoła jest postrzegana w sposób negatywny, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Wystarczy spojrzeć na rankingi szkoły, osiągnięcia i wyniki matur, żeby przekonać się, że II LO jest poprostu dobre, tylko dziwne plotki, które rozchodzą się z prędkością światła, psują opinie o tej świetnej szkole którą, jako uczennica II LO, z całego serca mogę polecić.

pytanie
4 lat temu

Co znaczy w ustach wykształconego nauczyciela z tytułem doktora zdanie “jak se przeczytałem…”?

Agata
5 lat temu

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Chodzę do tej szkoły i nie wyobrażam sobie , bym miała ją zamienić na inną. Szkoła z klimatem, naprawdę miłą atmosferą, wspaniałymi ludźmi.

Do Kłopote i tego poniżej
5 lat temu

I wy sądzicie, że pisząc te komentarze przysługujecie się waszej szkole? Inteligentne nie ma co!!! A nabór leeeeci na łeb….

Kłopote
5 lat temu

Tajemnicą Poliszynela jest to, że odchodząca na emeryturę pani wicedyrektor dostała odprawę w wysokości 40 tyś złotych.Teraz pluje na swój zakład pracy i swojego dyrektora który pozostawił ją na stanowisku swojego zastępcy. Ta pani obiecująca swoim zwolennikom stanowiska i zaszczyty powinna już dawno zostać wyeliminowana przez władze starostwa i inne.

JOŁ
5 lat temu

Badura: Czcigodna pani Halineczko. Co Bóg złączył, tego człowiek choćby się ze*rał nie rozłączy. I tak moim zdaniem jest z awanturniczym elementem nauczycielskim. Tego towarzystwa nie da się nawet rzadkim gównem rozgonić.

Greeg
odpowiada  Zatroskany
5 lat temu

Obie szkalujące się strony? A która to strona posługuje się anonimami, donosami i nie ma odwagi pokazać swojej twarzy, tylko nadal posługuje się SB-eckimi metodami donosów, pomówień i oczerniania swoich kolegów oraz swojego dyrektora? W tym momencie ciśnie się na usta łacińskie przekleństwo, ale ktoś by mógłby mnie posądzić o to, że wskazuję autorkę kłamliwych, perfidnych, anonimowych donosów.

4938
odpowiada  rodzic
5 lat temu

To nie żadna lola, to pani która redaguje wraz z fachowcem kłamliwe anonimy, a na spotkania z władzami zakłada okulary zerówki, żeby udawać intelektualistkę.

Ania
odpowiada  Maro
5 lat temu

Maro, uważasz że wystarczy doktorat żeby być lepszym dyrektorem niż magister? No to najlepiej wybrać profesora 😉 Albo jest się nauczycielem z powołania albo z przypadku. Albo się czuje kierowanie szkołą, albo nie. Albo się ma podejście do nauczycieli i uczniów albo nie. Wykształcenie, szczególnie pedagogiczne może być tylko pomocne. To trzeba mieć we krwi!!!

Zatroskany
5 lat temu

A może byście tak już skończyli tę wojenkę polsko – polską, gdyż OBIE szkalujące się tu strony szkodzą szkole, która ma nadal świetne osiągnięcia.

164
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x