Traktorzysta nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

Kolejny raz alkohol stał się przyczyną interwencji policjantów. Wczoraj, w powiecie ostrowskim dwóch nastolatków zauważyło mężczyznę kierującego ciągnikiem, który wyglądał na pijanego. Dzięki ich szybkiej reakcji, policjantom udało się zatrzymać 58-latka. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

+

Wczoraj, w godzinach popołudniowych dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym. Dwóch nastoletnich chłopców zauważyło mężczyznę jadącego ciągnikiem, którego zachowanie wskazywało, że może być pod wypływem alkoholu.

Policjanci ustalili, że 58-latek podczas wysiadania z pojazdu kontynuował jeszcze picie alkoholu z butelki a podczas wysiadania z kabiny kierowcy wypadł na ziemię.

Funkcjonariusze zatrzymali 58-latka. Nie był on w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Zgodnie z policyjną procedurą pobrano krew od mężczyzny do badania, które wykaże jakie stężenie alkoholu, w chwili zatrzymania miał w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

CZYTAJ  Myślał, że oszuka policjanta na "poród dziecka"

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkam tu
7 lat temu

Mieszkam na wsi i widzę to ma co dzień a zwracając uwagę takim kierowcom albo prosząc o interwencję można usłyszeć tylko wyzwiska i przekleństwa. Moje dzieci same na drogę nie wychodzą.

Egon
7 lat temu

Brak słów !!!

2
0
Napisz co o tym sądziszx