OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zginął 21-latek na ścigaczu

W piątek o godzinie 17:12 doszło do śmiertelnego wypadku we wsi Chynowa. Na łuku drogi zderzył się motocykl marki Yamaha i samochód ciężarowy marki Volvo. Zginął 21-letni mieszkaniec Strzyżewa.

+

Jadący od strony Strzyżewa 21-letni mężczyzna wjechał w łuk drogi i wtedy zobaczył, że z przeciwka jedzie samochód ciężarowy, który akurat omijał idącą matkę z dzieckiem. Motocyklista uderzył czołowo w ciężarówkę i zginął na miejscu.

Ślady wskazują, że ciężarówka w ostatniej chwili hamowała i zjeżdżała z lewego pasa na prawy. My ustaliliśmy, że motocyklista chwilę wcześniej wymijał dwie kobiety idące skrajem drogi.

Ciężarówką kierował mężczyzna, który był zatrudniony do wożenia piasku pod budowę obwodnicy Ostrowa Wlkp. Mieszkańcy Chynowej narzekają, że ciężarówki rozjeżdżają im drogi, pozarywane są skraje jezdni. Jak podsumował jeden z okolicznych mieszkańców, jest to pierwsza ofiara związana z budową obwodnicy Ostrowa Wlkp.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/08/chynowa-smierc-wypadek.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/08/chynowa-smierc-wypadek.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/08/smierc-chynowa.jpg”]

273 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chynus
odpowiada  Misiaczek
3 lat temu

Błażej jechał ponad 150Km/h i przyśpieszał tak wywnioskowali policjanci z monitoringu który jest zamontowany ja jednym z domów, dom jest 100 metrów od miejsca wypadku,dodam odrazu że w tym miejscu jest teren zabudowany czyli jak by ktoś nie wiedział można jechać max 50km/h.Mało tego jechał pod górę i na szczycie jest ten łuk, jadąc z tej strony nie widać czy ktoś zbliża się z przeciwka. Gościu dobrze znał teren bo mieszkał niedaleko. Więc odpowiedź jest jedna bezmózgi debil dobrze że zabił tylko siebie!

N
3 lat temu

Błażej.. brakuje mi Ciebie przyjacielu !! :'(

A
3 lat temu

Nadal nie mogę uwierzyć że cię tu nie ma.. czas mija a rany i tesknota nie ;( brakuje cię tu, oddać wszystko by na chwilę móc cię zobaczyć

ona
3 lat temu

:((( pamiętamy! 🙁

cygan
3 lat temu

chynusy obwodnice robcie klakiery, ha ha

smutasek
4 lat temu

Nadal Nam Ciebie brakuje! 🙁

lysy marek
4 lat temu

to penerek,

Czarny Hayabusa
odpowiada  j
4 lat temu

CHĘTNIE BYM CIĘ PIE***LNĄŁ W TEN PUSTY TĘPY .WIEJSKI ŁEB ĆWOKU!

j
odpowiada  Misiaczek
4 lat temu

Zabija was głupota.

j
4 lat temu

Jednego potencjalnego zabójcę mniej.

273
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x