Donos na OSM. Prezes odpiera zarzuty

Udostępnij
Tweet

Jeden z pracowników Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przysłał do naszej redakcji anonim, w którym wskazuje na szereg nieprawidłowości w tej instytucji. Te najważniejsze dotyczą firmy Ogrodex, której zadaniem jest pielęgnacja terenów zielonych.

+

[jwplayer player=”1″ mediaid=”80004″]

Z tymi zarzutami kompletnie nie zgadza się jednak prezes zarządu Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Andrzej Jakubek, który wyjaśnia również, że firma Ogrodex zajmuje się nie tylko dbaniem o tereny zielone.

Zarzuty jednego z pracowników dotyczą głównie faktu, że z firmą Ogrodex została podpisana wieloletnia umowa.

Obszar działania firmy Ogrodex to około 90 budynków. Pracy jest więc sporo. Prezes Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przekonuje jednak, że żadnych skarg nie ma. My zachęcamy mieszkańców do wyrażania swoich, anonimowych opinii w komentarzach pod materiałem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ŻYCZLIWY
7 lat temu

Jaśnie Oświecony Pan Dariusz Kostrzewa powinien dbać o swoich pracowników tzn. gdy występuje okres letni ,zwłaszcza podczas ubiegłorocznych bardzo wysokich temperatur jego obowiązkiem było zapewnienie pitnej wody to po pierwsze.Po drugie jako osoba kierująca personelem powinien zadbać o odpowiednie wyposażenie pracownika.Kończąc aby wymagać od pracowników , należałoby by zadbać o osprzęt pracownika

obserwator
7 lat temu

Słyszałem że teraz w OSM przewodzi T.Kowalczyk jest od wszystkiego i ……….. tylko nie wiadomo gdzie i dla kogo pracuje w jakim klanie.ciekawe Jak godzi czas pracy prywatnie a służbowo . Jest więcej klanów w OSM?

reeginna
7 lat temu

krzewy Długosza straszą ,nowe posadzone ,co drugie nie ukorzenione/chyba/ nie znam się na tym.nie są w ogóle pielęgnowane.Totalny nieład,a kasa nasza.żadnych zebrań osiedlowych.

Bartek
8 lat temu

Firma Ogrodex to lenie śmierdzące , Wszystkiego odmawiają , są nieuczciwi i nie pracowici typowe lenie

szybki
8 lat temu

Może by na Al. Słowackiego krzaki poobcinali ,bo są od lata nie obcięte .Za coś chyba wam płacimy .

gemini
8 lat temu

dodajmy jeszcze: brak pełnych informacji ile który blok ma pieniędzy na fundusz remontowy (kto pokrzyczy więcej, temu się pod i w bloku zrobi co chce,z funduszy właśnie innych bloków), conajmniej dwie panie, które dawno już przekroczyły wiek emerytalny i jeszcze jednego dobrego znajomego (konkretnie syna znajomych), który musiał się gdzieś załapać do pracy więc wiadomo, że Wrocławska 100 go przyjęła (o kompetencjach i kulturalnym zachowaniu wobec mieszkańców nie mogę mówić, bo nie ma o czym) … ale czy ktoś się za to weźmie, czy na komentowaniu tutaj jak zwykle się skończy … ?

Krytyk
8 lat temu

A ja dozorcy na ulicy Kraszewskiego nie widziałem wieki. Ciekawe kiedy chwasty znikną. Bo kiedyś to chwastów nie było widać i zawsze ładnie pozamiatane. A teraz na ulicy Kraszewskiego i szczerze na całym osiedlu syf. Czyżby hodowano chwast?

zorro w spodnicy
odpowiada  Krytyk
8 lat temu

ale postawili tabliczki

Mieszkaniec Paderewskiego
8 lat temu

????????? Uwaga???? Na ulicy Paderewskiego 33 , auta stoją przy klatkach a był kiedyś taki przypadek ze sanitariusze z ambulansu musieli jednego Pana wynosić w kocu bo nie mieli jak się dostać do chorego , może spółdzielnia coś z tym zrobi, a obok przy następnym bloku 31a , zamiast wymalować naprzykład kopertę zakaz parkowania albo postawić znak zakaz parkowania aby udostępnić karetką czy straźy dojazd przejazd , wymalowane zostały pasy przejście w kierunku z chodnika uwaga !!! w zdłóż ulicy . NIE WIEM CZYM SIE OSOBA KIEROWAŁA MALUJĄC PRZEJŚCIE PROWADZONE W ZDŁÓŻ ULICY.

mieszkaniec
odpowiada  Mieszkaniec Paderewskiego
8 lat temu

Pasy są wymalowane a i tak na nich parkują auta.

xyz
8 lat temu

Ogrodex wspiera schronisko dla zwierząt ale ludzi traktuje gorzej niż zwierzęta. Mamy temperatury ponad 30 stopni a dozorcy nie dostawaja ani kropli wody do picia.

89
0
Napisz co o tym sądziszx