Donos na OSM. Prezes odpiera zarzuty

Jeden z pracowników Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przysłał do naszej redakcji anonim, w którym wskazuje na szereg nieprawidłowości w tej instytucji. Te najważniejsze dotyczą firmy Ogrodex, której zadaniem jest pielęgnacja terenów zielonych.

+

[jwplayer player=”1″ mediaid=”80004″]

Z tymi zarzutami kompletnie nie zgadza się jednak prezes zarządu Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Andrzej Jakubek, który wyjaśnia również, że firma Ogrodex zajmuje się nie tylko dbaniem o tereny zielone.

Zarzuty jednego z pracowników dotyczą głównie faktu, że z firmą Ogrodex została podpisana wieloletnia umowa.

Obszar działania firmy Ogrodex to około 90 budynków. Pracy jest więc sporo. Prezes Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przekonuje jednak, że żadnych skarg nie ma. My zachęcamy mieszkańców do wyrażania swoich, anonimowych opinii w komentarzach pod materiałem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zaginął 15-latek. Rodzina prosi o pomoc
Subskrybuj
Powiadom o

89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JAN
8 lat temu

zlikwidować osm, bo to patologia, złodzieje i nieroby !

sąsiad z Raczyc
8 lat temu

Drodzy państwo nie oszukujmy się dopóki w spółdzielni prezesem był Julian Piros jeszcze trochę sie bali bo Julek to prawy człowiek a w tej chwili rządzą pieniądze kto ma ten załatwi co do firmy Ogrodex pan Kostrzewa sam kiedyś obcinał krzaki razem z żoną i mieszkali w małym mieszkanku a dzięki spółdzielni mają dom drogie samochody i nawet mały samolocik OSM dla ciebie dla rodziny za kase mieszkańców;)

Zlikwidować spółdzielnie
8 lat temu

Nareszcie się ktoś zainteresował tą ostrowską „mafią” oni tylko umieją czynsze wołać a od siebie nic nie dawają.Panie Radziszewski niech Pan się za nich weźmie!!!!

OstrowForEver
8 lat temu

OSM to zlodzieje jakich mało. Czynsze droższe niż w innych miastach. ..a rozliczenie energii cieplnej to jakiś absurd.mialem doplaty jak cały rok przebywalem za granicą a grzejniki skrecone.przekrety okradaja biednych ostrowian.rozwiazac ten sztuczny twór w zamian utworzyć wspólnoty mieszkaniowe.wiem co mówię będzie taniej.Ave Rodacy.

mieszkanka
8 lat temu

ja jestem ciekawa gdzie sa te pieniadze za te czynsze ktore placimy kolosalne pieniadze ,ktos sie tak oblawi ,zlodzieje ,zlodzieje wszedzie kradna

cim
8 lat temu

to w osm zacznie się polowanie na czarownice

kuba
8 lat temu

na ulicy Kopernika sprząta pani która jest 3 godz w tygodniu a płacimy ponad 10000 tyś na rok

jaś fasola
odpowiada  kuba
8 lat temu

Dziesięć milionów rocznie?! Chybaście zgłupieli!

xyz
odpowiada  kuba
8 lat temu

Jak nie chcesz komus płacic 10000zl pensji na rok za sprzatanie twojego otoczenia, to jestes jednym z tych ktorzy chcieliby miec wszystko prawie za darmo… chetnie widzialbym Cie w tej roli za 10tys rocznie jak wyzywaja Ciebie od Ciecia…

xxx
8 lat temu

dokładnie

mieszkanka osm
8 lat temu

Pracownicy osm mogli by powiedzieć wiele więcej ale boją się o pracę więc zagryzają zęby i cicho siedzą. Są też tacy pracownicy (od dawna ci sami) którzy czerpią dodatkowe (spore) dochody pracując po godzinach a nawet w czasie godzin pracy dla takich jak wspomniana firma i inne które maja umowy od zawsze. Juz raz przypadek korupcji udowodniono jednemu z prezesów. Tam roboty dla organów ścigania jest od cholery tylko lokatorzy niec do powiedzenia nie mają. Wszystkie zabrania super wyreżyserowane i zawsze jest ok. Może ktoś to wreszcie rozwali ….od środka.

Taka prawda
8 lat temu

Jeden taki p.Jakubek zarządzał przez lata mieniem kolejowym wmawiał ludziom że na nic nie ma pieniędzy mam nadzieję że to nie ten sam .

kama
odpowiada  Taka prawda
8 lat temu

TO TEN SAM PAN JAKUBEK

1 2 3 6
89
0
Napisz co o tym sądziszx