Szokujący atak na motocyklistów

Udostępnij
Tweet

Najpierw do akcji wkroczył jeden lokalny wojownik z kijem. Później w grze pojawiły się widły, cegły i kilkunastu mieszkańców kontra 5 motocyklistów.

+

Akcja dzieje się we wsi Latowice w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego – nas nie było na miejscu, więc możemy opierać się tylko na tym, co napisali autorzy oraz co uchwyciła kamera. Grupa pięciu motocyklistów na crossówkach wyjeżdża z lasu. Prowadzący, jako że rozciąga się przed nim długa i prosta droga, jedzie na kole. Wtedy ktoś z pobliskich zabudowań wychodzi na środek drogi i kijem (?) zamachuje się na motocyklistów!

Gdy dwóch motocyklistów schodzi ze swoich sprzętów, samozwańczy wojownik podejmuje się manewru zwanego dzidą taktyczną – czyli zwyczajnie ucieka. Z obu stron poleciało jeszcze kilka wyzwisk, a po chwili przez płot przelatuje cegła wymierzona w jednego z chłopaków na motocyklu! Następnie do wojownika dołącza sąsiad z naprzeciwka (tym razem w samych bokserkach), wywijając czymś, co wygląda jak sztacheta z płotu…

Niestety, jak piszą chłopaki, nie ma dalszej części filmu, ponieważ skończyła się pamięć w kamerce. Podobno do wojownika dołączyła większa ekipa i przeciwko motocyklistom stanęło ok. 10-15 osób… Podobno jeden z motocyklistów dostał jeszcze cegłą w głowę, a inny miał widły przystawione do szyi. Jak napisał autor filmu: „zdrowy rozsądek nie pozwalał pchać się pod widły i belki, lepiej było po prostu się zmyć. Karma sama do nich wróci :)”

Ekipa podobno jechała tą drogą dopiero drugi raz w karierze. Skąd więc wziął się atak lokalnych wojowników? Może po okolicy jeździ więcej głośnych motocyklistów niszczących teren, a tej grupie oberwało się z przypadku? Jesteśmy w stanie pojąć złość mieszkańców, ale atakowania cegłami i widłami nie da się wytłumaczyć w żaden sposób.

Tutaj dowód w jakim stylu chłopacy jeżdżą:

Obejrzyjcie to wszystko raz jeszcze i napiszcie w komentarzach, jakie są Wasze odczucia

CZYTAJ  Nie dojechała po pieczywo (ZDJĘCIA)
POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

162 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
op
8 lat temu

Albo laske w tym kasku ruchaj

op
8 lat temu

A tą kamerkę to sobie na dupie załóż

op
8 lat temu

Gdzie jest policjjjjjaaaa……..

r
8 lat temu

mam nadzieję ze policja zrobi z nimi porządek bo kiedy ja ich spotkam to zachowam się podobnie do Panów na pierwszym filmiku

Ja
8 lat temu

Po lesie motocyklem przy takiej suszy jak teraz to chyba raczej jeździć nie wolno. Zakłócali ludziom spokój to wzięli sprawy w swoje ręce bo policja na ich skarbi pewno nawet nie zareagowała To teraz niech ktoś zrobi porządek z tymi co do później nocy jeżdżą po ul. Wylotowej w Ostrowie. Oczywiście tłumi poprzerabiane żeby hałas był jak największy i jazda na jednym kole.

Fankel
8 lat temu

To ma być normalna jazda niech się nimi policja zainteresuje zanim kogoś rozjadą i dojdzie do tragedii .

Tomasz.L
8 lat temu

I bardzo dobrze ludzie nie dajce się żeby takie coś wam hałas pod domem robiło i rajdy urządzało od tego są tory wyścigowe .

op
8 lat temu

Dobrze im zrobił na tor a nie po lesie balwany nowobogadzki na motorku za 4 tysiące . Widzę takich szczeniaków ta sam bym ich pozabijal

Wielbiciel
8 lat temu

„…jedzie na kole” – a na czym ma jechać? Narta, kwadrat?

OstrowForEver
odpowiada  Wielbiciel
8 lat temu

na dupie kmiocie jeden

Marcin
8 lat temu

Niewinni motocyklisci – ciekawe ze dziwnym trafem zaden z nich nie ma tablicy rejestracyjnej – ciekawe z jakiego powodu . . .

162
0
Napisz co o tym sądziszx