Pedofil recydywista

W Sośni zatrzymano pedofila recydywistę. Ponad 50-letni mężczyzna doprowadził małoletniego do poddania się czynności o charakterze seksualnym. Pedofilowi prokuratura postawiła już zarzuty.

+

Pedofil wcześniej był już karany za podobne czyny, obecnie zarzucono mu działanie w warunkach recydywy specjalnej podstawowej. Ze względu na charakter zdarzeń będących przedmiotem postępowania nie jest możliwe podanie bliższych informacji – mówi Janusz Walczak z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp..

Mężczyzna został zatrzymany przez policję w niedzielę. Dziś, tj. w środę sąd zadecydował o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Za zarzucany mu czyn grozi od 2 do 12 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Biegi patriotyczne na Piaskach - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
glosterify
8 lat temu

Jak można wypuszczać taką osobę na wolność? Powinien do końca życia siedzieć w ośrodku zamkniętym. Pedofilii nie można wyleczyć. Nasze prawo jest chore. Nie ma co się dziwić, że zdesperowani ludzie dopuszczają się samosądów.

normalny, lubiący kobietki
odpowiada  glosterify
8 lat temu

Zauważmy też pewną stałą zasadę. Prawie wszystkie czyny pedofilskie to przestępstwa mężczyzn na chłopcach, czyli popełniane przez homoseksualistów. Homoseksualizm jest jak widać być może sprawą prywatną dla osoby nim dotkniętej, ale jak widać jest niebezpieczny dla innych i dla dobra ogółu nie powinno być promowane, a tak się niestety dzieje. Ludziom chorym można współczuć i pomóc w leczeniu, ale na pewno nie promować schorzeń!

Brzeczyszczykiewicz Marian syn Karola i Jadwigi z domu Pasiak
8 lat temu

Co na to wszystko powie gwiazda Granowca Ola Nieciejewska…:D

14
0
Napisz co o tym sądziszx