Chciał skoczyć z wiaduktu odolanowskiego

Udostępnij
Tweet

Wczoraj policjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zauważyli młodego mężczyznę siedzącego na barierkach mostu. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji mundurowi uniemożliwili 20-latkowi skok z mostu.

+

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 22:20. Policjanci z polecenia oficera dyżurnego ostrowskiej komendy natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie młody mężczyzna ma siedzieć na barierkach mostu.

Po przybyciu na miejsce mundurowi zauważyli siedzącego na barierkach mostu mężczyznę. Natychmiast, udali się w jego kierunku. Policjanci próbowali przekonać go, aby zszedł, niestety mężczyzna nie reagował na prośby policjantów. W pewnej chwili wykonał ruch wskazujący na to, że może skoczyć. Na szczęście interweniujący policjanci chwycili mężczyznę i siłą ściągnęli na chodnik.
Uratowany 20-latek, mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego podczas zdarzenia był nietrzeźwy, i jak wyjaśnił policjantom zażywał wcześniej dopalacze, a powodem jego zachowania są problemy rodzinne. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala na obserwację.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kryś
8 lat temu

Chcesz popełnić samobójstwo to zrób to tak żeby nikt nie widział, jeśli tak naprawdę tego chcesz. A ci niedoszli samobójcy to chcą tylko szum wokół siebie zrobić. Stoi w oknie i czeka ……czeka na straż żeby go ściągnęła. Żałosne to wszystko

Twix
8 lat temu

Samo życie!Proszę niech co niektórzy się zastanowią zanim cos napiszą.Ten może i był naćpany,ale większość samobójców nie jest naćpanych czy pijanych.Ludzie (niektórzy)mają różne problemy,jedni sobie radzą inni nie .I dobrze że są też tacy ,zdrowi na umyśle,którzy to widzą.Bądźmy ludźmi do diabła!,a nie tylko sędziami.

20
0
Napisz co o tym sądziszx