Chciał skoczyć z wiaduktu odolanowskiego

Wczoraj policjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zauważyli młodego mężczyznę siedzącego na barierkach mostu. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji mundurowi uniemożliwili 20-latkowi skok z mostu.

+

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 22:20. Policjanci z polecenia oficera dyżurnego ostrowskiej komendy natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie młody mężczyzna ma siedzieć na barierkach mostu.

Po przybyciu na miejsce mundurowi zauważyli siedzącego na barierkach mostu mężczyznę. Natychmiast, udali się w jego kierunku. Policjanci próbowali przekonać go, aby zszedł, niestety mężczyzna nie reagował na prośby policjantów. W pewnej chwili wykonał ruch wskazujący na to, że może skoczyć. Na szczęście interweniujący policjanci chwycili mężczyznę i siłą ściągnęli na chodnik.
Uratowany 20-latek, mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego podczas zdarzenia był nietrzeźwy, i jak wyjaśnił policjantom zażywał wcześniej dopalacze, a powodem jego zachowania są problemy rodzinne. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala na obserwację.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kryś
7 lat temu

Chcesz popełnić samobójstwo to zrób to tak żeby nikt nie widział, jeśli tak naprawdę tego chcesz. A ci niedoszli samobójcy to chcą tylko szum wokół siebie zrobić. Stoi w oknie i czeka ……czeka na straż żeby go ściągnęła. Żałosne to wszystko

Twix
7 lat temu

Samo życie!Proszę niech co niektórzy się zastanowią zanim cos napiszą.Ten może i był naćpany,ale większość samobójców nie jest naćpanych czy pijanych.Ludzie (niektórzy)mają różne problemy,jedni sobie radzą inni nie .I dobrze że są też tacy ,zdrowi na umyśle,którzy to widzą.Bądźmy ludźmi do diabła!,a nie tylko sędziami.

bolo
7 lat temu

Co to za most! Ot kładka, długo by nie leciał!

heh
odpowiada  bolo
7 lat temu

mnie najbardziej dziwi po co skakać z czegoś co przyprawi nas nie o śmierć ale o kalectwo, już lepiej sprzedać swoje narządy i kasę rozdać na wyprawki dla noworodków

Paweł
7 lat temu

Jest to wiadukt drogowy a nie most!!!! Jak już pisać to poprawnie

selwestr
7 lat temu

szkoda czasu na takich ludzi.

brocha
7 lat temu

ja chce oddać hołd w rocznice lotu szczeny to niech na elewator idzie

ach te dopalacze

wudu
7 lat temu

Policja nawet dusi za woreczek trawy.

maras
7 lat temu

Efekt defekt dopalaczy. Zamykajcie dalej za gram zioła to będzie jeszcze lepiej. Trzeci świat, sto lat za murzynami…

axn
7 lat temu

do krzysztof a wiesz co jutro tobie odbije?pomysl zanim napiszesz

Krzysztof
7 lat temu

Jeszcze nie lato i nie ma wody pod tym mostem ale głupek chciał na sucho się utopić Jestem za tym żeby każdego niedoszłego Samobójce karać wysoką grzywną za zakłócanie PB

axn
odpowiada  Krzysztof
7 lat temu

a czy wiesz co jutro Tobie odbije? zastanow sie co piszesz

heh
odpowiada  axn
7 lat temu

może kolega Krzysztof nie ćpa i jest świadomy swojego zachowania, swoich czynów

N
odpowiada  heh
7 lat temu

Niestety, przez takich ludzi, którzy ćpają, biorą dopalacze itd ludzie, którzy mają prawdziwe problemy, zmagają się od wielu lat z różnymi zaburzeniami/chorobami psychicznymi są wyśmiewani, wyzywani od „ćpunów” itd Niestety nie każdy samobójca to ćpun.

jooo
odpowiada  heh
7 lat temu

znam takiego co nie ćpa a tez chciał z tego mostu skoczyć!

20
0
Napisz co o tym sądziszx