OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Amfetamina i marihuana zabezpieczona

W miniony piątek w ręce kryminalnych wpadło dwoje ostrowian, którzy posiadali środki odurzające. W trakcie kontroli okazało się, że jeden zhttps://www.ostrow24.tv/wp-admin/index.php nich miał przy sobie woreczek z zawartością suszu roślinnego. Policyjny tester wykazał, że jest to marihuana. Funkcjonariusze dokonali przeszukania mieszkania 24-latka, w którym znaleźli kolejny woreczek z zawartością marihuany.

+

Dodatkowo w mieszkaniu przebywał 21- letni mężczyzna. W trakcie sprawdzenia wnętrza pomieszczenia policjanci znaleźli należący do niego woreczek foliowy z zawartością białego proszku, który po identyfikacji testerem okazał się amfetaminą.

Kolejny, który posiadał narkotyki wpadł następnego dnia. Ostrowscy dzielnicowi patrolując rejon w pobliżu miejscowego jeziora, sprawdzali stojące tam auta. W jednym z nich znajdował się 23-letni mieszkaniec Krotoszyna, który posiadał przy sobie amfetaminę.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnej izby zatrzymań i będą odpowiadać przed sądem za posiadanie narkotyków. Grozi im do 3 lat więzienia.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marcinnnnnn
5 lat temu

i bardzo dobrze srodki odurzajajace sa nielegalne 😉

widzew
5 lat temu

tego z czarnej bmw z czarnym szybami bodajze e90 młodziaka powinni mu się dokładnie przyjrzeć

bolo
5 lat temu

Nawet wory policzyli, ot jacy to teraz uczeni polUcjanci są:)

adwokat diabła
odpowiada  bolo
5 lat temu

do bolo zapewne jakiś starszy stopniem je policzył,po 20 latach służby czegoś się nauczył……..hehehehe

bolo
odpowiada  adwokat diabła
5 lat temu

No nie przesadzaj po 20 latach ciężkiej służby to polucjanci są na “zasluzonej”:-) emeryturze. To musiał być jakiś młody gniewny:-)

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x