Zderzenie BMW z Oplem – zabrane prawko

Nie udzielenie pierwszeństwa przejazdu, było jedną z przyczyn zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj w Odolanowie. 52-letni mężczyzna kierujący osobowym oplem zderzył się z BMW. Jest to kolejna sytuacja, gdzie dochodzi do rażącego naruszania przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy zatrzymali sprawcy zdarzenia drogowego prawo jazdy.

+

Zdarzenie drogowe, które miało miejsce wczoraj w Odolanowie, ok. godziny 11:35, to kolejny przykład rażącego naruszenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 52-letni mężczyzna kierujący osobowym oplem, wyjeżdżając z parkingu targowiska, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW. W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący BMW 22- letni mężczyzna został przewieziony karetką do ostrowskiego szpitala, celem udzielenia pomocy medycznej.

Wniosek o ukaranie wraz z prawem jazdy zostanie przekazany do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Jest to kolejne zdarzenie drogowe w wyniku którego, za rażące naruszenie przepisów drogowych policjanci zatrzymują prawo jazdy. Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności podczas korzystania z dróg.

POLECANE NEWSY
10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
qaz
7 lat temu

BMW przepiękne jeździło po Odolanowie ładny klasyk zadbany i w dodatku Coupe z żółtymi lampami. Własciciel pewnie załamany!

xyz
7 lat temu

kupie to bmw jeżeli czyta to właściciel proszę o nr tel

ulka
7 lat temu

Wyjazd z tego targowiska to horror! Dawno powinno być tam lustro, ale radni i policja mają to w nosie. Kwestią czasu jest następna kolizja lub wypadek. Policja z odebraniem prawka w tym przypadku przesadziła. Wariatów drogowych nie potrafią złapać a tu wynik gotowy. Ile to się nabiedzili z „Frogiem”, to teraz spokojniutko dopadli sobie dziadka.

daw
7 lat temu

bmw na sprzedaz?

wjw
7 lat temu

Pewnie śpieszył się na orkę i przez to myślał, że ma pierwszeństwo…

fff
7 lat temu

moze juz czas nagrywac policje i do komendanta ciekawe jak sie zachowa

baur
7 lat temu

Kurde jak Szkoda tej e30 widziałem ją ostatnio koło kauflanda naprawde szkoda tej buni,odrestaurowana była na maksa,ciekawe kto teraz wróci pieniądze włożene w to bmw chyba że miał zółte tablice

lucyfer
7 lat temu

Aż dziw, że nic w artykule nie ma o naginaniu prawa przez policję. Mam nadzieję, że coraz więcej osób zacznie zakładać sprawy o odszkodowanie w związku z nieuzasadnionym zatrzymaniem dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów. A mają do tego prawo. Może by tak ostrów 24.tv zgłębiła tę materię równie wnikliwie jak kiedyś kwestie związane jakimś tam policjantem, co?

max
7 lat temu

Tylko w Ostrowie Wlkp Policja zabiera prawo jazdy za kolizje , czy stłuczki dla nich jest wszystko rażące , o co tu chodzi czy podpisali z sądem jakąś umowę ? Rozmawiałem dziś Policjantami z Bełchatowa i u nich jest inaczej rozróżniają co jest to rażące naruszenie .

xxx
7 lat temu

Z tym rażącym to przesadzaja jeszcze troche i przekroczysz rażąco prędkość o 10 km/h

10
0
Napisz co o tym sądziszx