Czy Polsce grozi wojna?

Udostępnij
Tweet

Stanisław Michalkiewicz, znany felietonista przyjechał do Ostrowa Wlkp. na zaproszenie „Najwyższego Czasu”. Sala była wypełniona po ostatnie miejsca. Do nKlubu dotarło około 120 osób, które przez 2,5 godziny z uwagą słuchało gościa.

+

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia tła historycznego. Stanisław Michalkiewicz podkreślił, że Polska leży w gorszej części Europy, prowincjonalnej. Przypomnienie wydarzeń historycznych rozpoczęło się od roku 1815, „kiedy to po wojnach napoleońskich trzeba było w Europie posprzątać.” Na koniec felietonista przedstawił możliwe scenariusze przyszłości.

Po długim wykładzie, publiczność mogła zadawać szereg pytań dotyczących głównie obecnych wydarzeń.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zamknięto znane miejsce rozrywki
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
teodor
9 lat temu

Przeczytajcie książkę
„Kocioł”
Autor: Larry Bond i sie dowiecie co nam grozi

60latek
9 lat temu

2,5godziny prania mózgu i siania propagandy. Ludzie ogarnijcie się!

wiel2
9 lat temu

spoko….Dziwisz zawierzył Polskę MB ..ona nas obroni

kefir
9 lat temu

Człowiek od korwina także wszystko jasne 😛 czy ktoś o zdrowych zmysłach trzymałby kiedykolwiek z tym hopsztaplerem politycznym.Naciąga naiwnych na kolejne partie i żyje sobie ten eurosceptyk z kasy brukselskiej

Steward
9 lat temu

No, Dezerter, ten kto Ci to obiecał umiera w szpitalu na katar.. Zaatakują nas, połowę polski zrównają z ziemią i każdy się zdziwi (w tym nasza „wiarygodna” polityka). Po co tyle tych wywiadów? Po co te wszystkie konwersacje? Zbędne polemizowanie.. My Polacy, nie chcemy prowadzić wojny z sąsiednimi krajami, ze względu na to co nas spotkało w przeszłości. Mimo to, lepiej się przygotowywać, bo życie to ciągła walka z przeciwnościami losu, a wojny trwały całe wieki i ja osobiście nie wierzę w to, że w tym wieku u nas w Polsce zapanuje spokój jak dotychczas.. Nie będę marnował dwóch godzin na oglądanie tego filmiku 😉

Dezerter
odpowiada  Steward
9 lat temu

Wojny nie będzie, ale rozgorzeje taka walka o pokój, że nie pozostanie kamień na kamieniu.

zibi
9 lat temu

Straszenie ,,CZARNYM LUDEM ” i KAMIENI KUPA .

Dezerter
9 lat temu

Ja jestem spokojny, bo w razie gdy nas zaatakują Niemcy, to nas obroni Armia Czerwona, a jak Rosjanie, to Bundeswera. A w razie jak będą mnie chcieli zmobilizować i wziąć w kamasze, to tak jak Marcin Meller zadzwonię na policję, bo przecież polska armia nie istnieje, no chyba, że na misjach pokojowych albo stabilizacyjnych poza Polską.

9
0
Napisz co o tym sądziszx