OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Skoczek z Wiosny Ludów

Piąty raz służby ratownicze musiały interweniować u młodego mężczyzny, który swoim zachowaniem wzbudza możliwość skoku z wysokości. Zaniepokojeni przechodnie dzwonią m.in. na straż pożarną, która po takim zgłoszeniu musi zainterweniować. Na pięć razy, mężczyzna skoczył raz. Nieoficjalnie mówi się, że ma problem związany ze spożywaniem dopalaczy, czyli substancji psychoaktywnych.

+

Młodzieniec najczęściej siada w oknie i podejrzanie się zachowuje. Z przyjazdu straży pożarnej w sile trzech wozów niewiele sobie robi. Po przewiezieniu go do szpitala, jest badany przez psychiatrę. Niedługo później jest wypuszczany na wolność. W tym czasie służby ratownicze zajmują się właśnie nim, gdzie nie wiadomo na ile jest to zachowanie zmierzające do skoczenia, a na ile do zwrócenia na siebie uwagi. Zdaniem policji, sprawę można skierować do sądu, który może orzec karę w wysokości do 5 tys.

Strażacy poproszeni o podliczenie kosztów ich akcji, mówią wprost. Kosztowała około 120 zł (słownie: sto dwadzieścia złotych). 28 minut, 6 strażaków, wóz bojowy, podnośnik, samochód VW Transporter, 6 km w obydwie strony. Oczywiście największą bolączką jest zajmowanie ratowników teoretycznie błahą sprawą.

Sam mężczyzna twierdzi, że sam sobie poradzi. Jak mówi, strażacy przyjeżdżają i sobie odjeżdżają. A on przecież tylko siedzi w oknie.

 

33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sabrina wez i skocz wreszcie a moze balkon do budowac
5 lat temu

NO RESPECT
6 lat temu

Trzeba by podejść do sprawy konsekwentnie i logicznie – albo skoro tylko sobie siedzi w oknie, to niech siedzi i niech służby żadne nie przyjeżdżają, albo niech przyjeżdżają i obciążać go kosztami akcji oraz walić grzywny.

gsgsg
6 lat temu

(…) chłopak ma problemy psychiczne i łyka antydepresanty!!!

Jachu
6 lat temu

Przenieść go do mieszkania na parterze i będzie spokój 🙂

??
6 lat temu

to sa jeszcze sklepy z dopalaczami?

murorz
odpowiada  xxx
6 lat temu

jo mu zamuruje okno,albo krata wlepia-nie bydzie miol gdzie siedziec,ani przez co wypasc

brocha
odpowiada  weq
6 lat temu

niestety. pod koniec marca

murorz
6 lat temu

jo mu okno zamuruje albo kraty w okno wlepia i albo nie bydzie w oknie siedziol albo nie wypadnie

murorz
6 lat temu

jo bym mu zamurowoL to okno i spokoj by byL,;)

weq
odpowiada  mniam
6 lat temu

Agnieszka:)

33
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x