OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nie wspierają Urbaniaka

Popierać czy nie popierać – oto jest pytanie. Ostrowskie struktury wbrew woli prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego poparły prezydenta Ostrowa Wlkp. w wyborach samorządowych. Decyzja ta poza wizją zachowaniem ciepłych posadek dla pani Marleny Maląg, wiceprezydent Ostrowa Wlkp., wywołała szereg kontrowersji. Prezentujemy list zarządu koła Prawo i Sprawiedliwość, którzy zamierzają dostarczyć prezesowi partii.

+

W związku z informacją z konferencji prasowej Koła Prawa i Sprawiedliwości w Ostrowie Wielkopolskim o udzielonym poparciu Zarządu i członków Koła PiS dla kandydata Platformy Obywatelskiej Jarosława Urbaniaka na Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz apelem do sympatyków Prawa i Sprawiedliwości w Ostrowie Wielkopolskim o głosowanie w II turze na tego kandydata, Koło Prawa i Sprawiedliwości ODOLANÓW-PRZYGODZICE protestuje przeciwko takim decyzjom zamazującym program i idee Prawa i Sprawiedliwości w oczach wyborców, a zwłaszcza sympatyków PiS.

Popieranie kandydata PO – Jarosława Urbaniaka – członka tzw. Komisji Hazardowej, który w niewybredny sposób atakował i ośmieszał wspólnie z Posłem Sekułą członków Komisji – przedstawicieli PiS oraz Prawo i Sprawiedliwość i urągając wszelkim zasadom przyzwoitości „zamiótł po dywan” aferę hazardową wspólnie z koalicjantami odbierając możliwość pokazania prawdy o działaniach funkcjonariuszy publicznych jest wypaczaniem kierunków i programu działania Prawa i Sprawiedliwości oraz transparentności jego struktur!

Mamy wiele sygnałów od naszych wyborców, którzy nie mogą zrozumieć działalności niektórych działaczy PiS na naszym terenie i tych mezaliansów politycznych podejrzewając, że chodzi tutaj o stanowiska , duże zarobki i wpływy na obsadę tzw. swoich – uważają ,że nie różnią się oni w niczym od polityków Platformy Obywatelskiej! Pierwsze oznaki niezadowolenia z takich koalicji przyniosły ostatnie wybory, gdzie ostrowski PiS otrzymał od wyborców czerwoną kartkę nie wybierając do Rady Miasta ani jednego radnego /poprzednio trzech/. Mając na uwadze dobro Prawa I Sprawiedliwości oraz obecną sytuację powyborczą nie możemy zgodzić się na popieranie formacji rujnujących państwo, naród i demokratyczne zasady współżycia!

Zarząd Koła PiS ODOLANÓW-PRZYGODZICE

POLECANE NEWSY
17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
darko
6 lat temu

Urbaniak przegral teraz beda przepraszac p. Klimek . Ze zle ich zrozumiano.

Hodowca
odpowiada  kefir
6 lat temu

Politycy to przecież ludzie bez skazy.

tadeusz.
6 lat temu

ostrowski PIS to zalosna kopia P O calkowicie nie zaslugujaca na zaufanie-kanalie.

tadeusz.
6 lat temu

czy te radiowozy beda pracowaly w lesie poznym wieczorem
przy przejezdzie kolejowym Tarchaly – Topola

kefir
odpowiada  Hodowca
6 lat temu

A to przepraszam! Jakoś tak mi się samo nasunęło. Przepraszam uprzejmie.

Hodowca
odpowiada  kefir
6 lat temu

Skądże – ja o świniach pisałem. Żadnych skojarzeń!

Młody
odpowiada  Bogdan C.
6 lat temu

Owszem robi pan sobie jaja Dlaczego?? może dlatego, że popiera pan kandydata SLD to ja już nie wiem pan z PiS-u czy z SLD ?? Dla pana Kaczńskiego mam proste rozwiązanie i pan Cybulski i pani Maląg powinni zostać usunięci z Pis-u. Właśnie przez takie osoby jak oni PiS ma ciągle za małe poparcie w naszym okręgu.

...
6 lat temu

a Pan Dera moze popierać lewicową Panią KLimek ….

WACEK
odpowiada  Hodowca
7 lat temu

Cła prawda o naszych świniach

Bogdan C.
odpowiada  xxx
7 lat temu

Proszę pana – nie robię jaja

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x