Wypadek czterech aut koło Antonina (wideo)

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek na drodze krajowej nr 11 – odcinek Antonin-Ostrzeszów doszło do zderzenia czterech aut. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Audi A4 wyprzedzał na trzeciego. Zderzył się z jadącym z przeciwka Volkswagenem Passatem. Sprawcą wypadku okazał się 77-letni mieszkaniec Brzeska. Dodatkowo uszkodzone zostały wyprzedzane samochody: Ford Fiesta, Audi A6 oraz Toyota RAV4.
Poszkodowanych rozwieziono do szpitali w Ostrowie Wlkp. oraz w Ostrzeszowie. Cztery osoby doznały obrażeń, w tym jedna jest w stanie ciężkim.

Droga krajowa nr 11 była zablokowana przez 2 godziny.

+ {openx:3}

[jwplayer mediaid=”71035″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czak
7 lat temu

driver takich idio… jak ty to bym ryj na miejscu ci rozj…

chuck noris
9 lat temu

Grubo!

driver
9 lat temu

Kluczowym jest pytanie, czy kierowcy byli trzeźwi? Poza tym bardzo ważne jest wyposażenie ich pojazdów. Czy mieli trójkąty ostrzegawcze, gaśnice, foteliki dla dzieci, zapięte pasy, wyłączone komórki, pogaszone papierosy. Dopiero później można przystąpić do badania innych przyczyn wypadku, jak właśnie m.in. wspominane wyprzedzanie na trzeciego.

ja p.......
odpowiada  driver
9 lat temu

Tak czy był trzeźwy to faktyczni najważniejsze zgadzam się ale jeszcze może trzeba sprawdzić czy miał może k…. zęby umyte i wygolone k…. pachy……..
driver ty jesteś od urodzenia taki pi………. czy gdzieś lekcje bierzesz?

driver
odpowiada  ja p.......
9 lat temu

A jeśli się okaże że któraś z ofiar miała 0,5 to co będzie? Sprawca jest sprawca a ofiara ofiarą, a nie ten co trzeźwiejszy.

kuku
odpowiada  driver
9 lat temu

jak kierowca jest debil to i na trzeźwo ludzi może pozabijać…

driver
odpowiada  kuku
9 lat temu

Otóż to. Najważniejszą rzeczą na drodze jest rozsądek, a jego brak bardzo niebezpieczny.
Tymczasem ustawodawca, milicja, media i podniecona opinia społeczna niebezpieczeństwa upatruje w alkoholu (który dopiero w nadmiarze jest niebezpieczny) nie zapiętych pasach, braku gaśnicy i podobnych pierdołach. Władze zrobiły sobie łatwe źródło zarobku i co jakiś czas wysyłają milicjantów na łapanki. A wypadki jak były tak są.
A teraz wszystkich zaskoczę. Uważam, że za spowodowanie kolizji mandaty są o wiele za niskie. Zapięte pasy, apteczka, trójkąt to są pierdoły i nikogo nie powinno obchodzić co kto ma w aucie albo nie ma (zresztą zapięcie pasów prowokuje do szybszej jazdy, znam to po sobie). Ale doprowadzenie do kolizji to inna sprawa! I za to kara musi być odstraszająca. Tylko że władza się boi…bo to mogłoby zadziałać i jeździli by ostrożniej. Za co wtedy, po wycofaniu bzdurnych mandatów z d. wziętych za byle co, a podwyższeniu za rzeczywiste wykroczenia, skubać kierowców? Niestety władza działa na naszą szkodę, a nie z pożytkiem dla nas. Przyczyny pierwotnej upatruję w pochodzeniu „ludzi władzy”. Najczęściej są to ludzie pochodzący z budżetówki, a więc bez wyobraźni, bez dynamiki, bez nerwa życiowego. Ale to już temat na inną „rozprawę”:)

7
0
Napisz co o tym sądziszx